NewsyBezdomny poprosił o resztki jedzenia w restauracji. Reakcja kierownika była wymowna

Bezdomny poprosił o resztki jedzenia w restauracji. Reakcja kierownika była wymowna

Restauracja. Do lokalu wszedł bezdomny i poprosił o jedzenie
Restauracja. Do lokalu wszedł bezdomny i poprosił o jedzenie
Źródło zdjęć: © Facebook

14.08.2023 10:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bezdomny człowiek wszedł do restauracji. Chciał poprosić o coś do jedzenia. Nagle obok niego zjawił się kierownik, który powiedział mu coś, czego obecni w lokalu nigdy nie zapomną. Restauracja jest coraz bardziej popularna wśród klientów.

Joey Mustain opublikował historię na Facebooku. Tego dnia był w restauracji "Chick-fil-A" wraz ze swoją córką Stellą. Jedli sobie obiad, gdy nagle próg lokalu przekroczył bezdomny mężczyzna. To, co potem się stało, zaskoczyło wszystkich. Oto artykuł z #topWP, czyli najczęściej czytane teksty z ostatnich miesięcy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo


Grillowane sakiewki z piersi kurczaka z pysznym farszem ze szparagami i słodkim groszkiem

Poruszające zachowanie

Był brudny, dało się wyczuć od niego nieprzyjemny zapach, a jego buty były ubłocone. Zarost sugerował, że od wielu dni się nie golił. Nieśmiało zapytał się pracownika restauracji, czy jest możliwość, by otrzymał resztki jedzenia. Nagle obok niego pojawił się kierownik, który powiedział coś szczególnego. Joey Mustain napisał o tym w poście:

Kiedy tylko podszedł do niego kierownik, dało się słyszeć, jak mówi, że bezdomny nie dostanie resztek, a normalny posiłek taki jak wszyscy. Jedyne o co go poprosił to o modlitwę za jedzenie. Bezdomny nie miał z tym absolutnie żadnego problemu. Dokładnie słyszałem ich słowa i byłem naprawdę poruszony.

Joey powiedział córce, by bacznie obserwowała to, co się teraz dzieje, gdyż taki widok nie jest codziennością. Rzadko kiedy pomaga się potrzebującym w taki sposób. Restauracja i jej kierownik pokazali, w jaki sposób można wspierać osoby, które mają poważne problemy życiowe.


Post zachwycił wielu użytkowników Facebooka. "Co za wspaniałe świadectwo!" , "Cudowne wspomnienie" - czytamy w komentarzach.

Restauracja. Do lokalu wszedł bezdomny i poprosił o jedzenie
Restauracja. Do lokalu wszedł bezdomny i poprosił o jedzenie© Facebook
Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także