NewsyCeny Jagodzianek u Magdy Gessler poszły w górę. Już nie kosztują 18 złotych

Ceny Jagodzianek u Magdy Gessler poszły w górę. Już nie kosztują 18 złotych

Ceny jagodzianek u Magdy Gessler - Pyszności; Foto: instagram.com/slodki_slony; instagram.com/magdagessler_official
Ceny jagodzianek u Magdy Gessler - Pyszności; Foto: instagram.com/slodki_slony; instagram.com/magdagessler_official
Agnieszka

21.07.2022 09:58, aktual.: 26.09.2023 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy nadchodzi sezon na jagody, w cukierniach zaczynają pojawiać się pyszne jagodzianki. Te wspaniałe bułeczki najczęściej kupujemy w piekarniach bądź cukierniach. Zazwyczaj wydajemy na nie kilka złotych. Okazuje się, że u Magdy Gessler ceny jagodzianek już nie kosztują 18 złotych. Jaka jest cena po podwyżce?

Cena jagodzianek u Magdy Gessler

Jagodzianki - Pyszności; Foto: Canva.com
Jagodzianki - Pyszności; Foto: Canva.com

Dobrej jakości jagodzianka odznacza się dużą zawartością jagód. Taką drożdżówkę możemy kupić w cukierni Magdy Gessler. Bułeczka jest hojnie wypełniona owocami i udekorowana słodką kruszonką. Niestety nie każdego będzie stać na ten wyjątkowy deser.

Z reguły za jedną jagodziankę płacimy zazwyczaj około 5 - 7 zł. Niekiedy zdarza się, że w rzemieślniczych piekarniach na drożdżówkę trzeba wydać nawet 14 zł. Jednak w cukierni Słodki Słony, ta słodka bułka kosztuje o wiele więcej.

Okazuje się, że obecnie jej cena wynosi aż 23 zł. Jeszcze w 2021 roku wynosiła 18 zł. W związku z tym w ciągu jednego roku słodka bułka podrożała aż o 5 zł. To dosyć spora różnica. W ofercie kawiarni jest jeszcze mniejsza wersja bułeczki za 13 zł - rok temu była po 9 zł.

Opinie internautów

Produkcja jagodzianek - Pyszności; Foto: Canva.com
Produkcja jagodzianek - Pyszności; Foto: Canva.com

Ostatnio, każdy z nas zdążył już zauważyć to, że ceny żywności drożeją w zatrważającym tempie. Inflacja w Polsce przekroczyła już 15 %. Powoli przyzwyczajamy się do tego. W konsekwencji coraz częściej sięgamy po tańsze zamienniki naszych ulubionych produktów. Jednak niektóre ceny wciąż nas szokują. W związku z tym, dla wielu osób cena jagodzianek u Magdy Gessler jest nad wyraz wysoka.

Na Instagramie Słodki Słony parę tygodni temu zostało opublikowane zdjęcie jagodzianek. Pod postem niektórzy chcieli poznać koszt produktu. Niestety po zapoznaniu się z ceną, większość osób nie kryła zdziwienia.

W internecie możemy przeczytać również opinie chwalące wypieki oraz ich jakość. Wiele osób uważa również, że dobrej jakości produkt zawsze będzie kosztował więcej. W takiej sytuacji kwota 23 zł nie powinna szokować.

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować domowe drożdżówki z jagodami krok po kroku. Te słodkie bułeczki świetnie sprawdzą się na deser po pysznym obiedzie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także