NewsyIdealny hotel dla miłośników Nutelli! Pobyt tam to nasze słodkie marzenie

Idealny hotel dla miłośników Nutelli! Pobyt tam to nasze słodkie marzenie

Idealny hotel dla miłośników Nutelli! Pobyt tam to nasze słodkie marzenie
Ewa
18.11.2020 13:04

Znamy naprawdę mało osób, które nie lubią słodkiego przysmaku. Dla prawdziwych fanatyków czekoladowego kremu powstał nawet specjalny hotel!

Pomysłodawcą był koncern Ferrero

Pełnowymiarowy hotel powstał w Napa Valley, w Kalifornii. Nietypowy nocleg ruszył na początku tego roku i cieszy się ogromną popularnością. Pomysłodawcą był oczywiście koncern Ferrero, do którego należy Nutella. A jak nazwali to miejsce? "Hotella Nutella"- i wszystko jasne.

Obraz

Nutella otacza Cię wszędzie

Cały domek powstał w duchu miłości do czekolady. Kuchenne szafki wyposażone są po brzegi w zapasy czekoladowego przysmaku, a z każdej możliwej strony otacza Cię jej logo: poduszki, pościele, koce, zasłony, znaki.

Obraz

Menu jest co najmniej specjalne

Podczas pobyt można także cieszyć się śniadaniami inspirowanymi Nutellą przygotowanymi przez sławnych szefów kuchni, takich jak sędzia celebrytów Iron Chef i Food Network, Geoffrey Zakarian, Tanya Holland z Top Chef i zespół odpowiedzialny za DanCakes, który stworzył z naleśników portrety urlopowiczów.

Obraz

Oferta dla wybranych

Niestety, musimy Cię zawieść. Hotel otwarty był przez krótki czas, jako akcja promocyjna. Pobyt tam można było... wygrać.
Po cichu liczymy, że jeszcze raz Ferrero urządzi taką akcję :)

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także