NewsyIX edycja międzynarodowych targów żywności i napojów WorldFood Poland

IX edycja międzynarodowych targów żywności i napojów WorldFood Poland

IX edycja międzynarodowych targów żywności i napojów WorldFood Poland
Joanna Bogiel-Jażdżyk
06.04.2023 13:55, aktualizacja: 12.04.2023 10:57

Targi WorldFood Poland to największa w Polsce biznesowa impreza poświęcona sektorowi spożywczemu. Jest miejscem spotkania producentów, dostawców i ekspertów z całego świata. Najnowsza edycja imprezy odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia w warszawskim Centrum EXPO XXI.

Targi WorldFood Poland to miejsce, w którym prezentowane są tradycyjne oraz innowacyjne produkty spożywcze i napoje z całego świata. Jest to również miejsce nawiązywania biznesowych relacji i wymiany kontaktów. A wszystko to przy degustacjach oraz profesjonalnych warsztatach kulinarnych prowadzonych przez słynnych szefów kuchni.

Oprócz poznania  strefy wystawienniczej, wystawcy i odwiedzający  targi mają możliwość udziału w przygotowanych konferencjach i debatach eksperckich.

Kulinarna podróż dookoła  świata

W tym roku organizatorzy WorldFood Poland zabiorą odwiedzających w podróż po smakach m.in.: Sri Lanki, Ukrainy, Korei Południowej, Grecji, Włoch, Hiszpanii czy Kazachstanu. Oprócz zagranicznych produktów, swoje kulinarne skarby zaprezentują oczywiście rodzimi producenci.

Odwiedzający będą mieli sposobność spróbowania lokalnych produktów w pawilonach województw: mazowieckiego, łódzkiego oraz podkarpackiego.

Co więcej, po raz pierwszy, w historii imprezy pojawi się Strefa Roślinna, w której zaprezentowane zostaną m.in. roślinne zamienniki mięsa i wędlin, napoje roślinne, wegańskie sery, roślinne pasty kanapkowe, wegańskie lody, słodycze i przekąski oraz zamienniki jaj.

Rejestracji można dokonać tutaj: WorldFood 2023

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także