NewsyPokazała, co jadła na komunii i w sieci zawrzało. "Toż to jak wesele prawie"

Pokazała, co jadła na komunii i w sieci zawrzało. "Toż to jak wesele prawie"

Pokazała, co jadła na komunii i w sieci zawrzało. "Toż to jak wesele prawie". Fot. Pixabay, instagram/aniapiestrzeniewicz
Pokazała, co jadła na komunii i w sieci zawrzało. "Toż to jak wesele prawie". Fot. Pixabay, instagram/aniapiestrzeniewicz

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sezon komunijny trwa w najlepsze. W sieci nie słabną dyskusje na temat tego, ile pieniędzy dać w kopertę, prezent, o jakiej wartości powinni podarować dziecku rodzice chrzestni oraz jak obecnie organizowane są przyjęcia komunijne. Jedzenie na komunii również wzbudza wiele kontrowersji. Jedna z tiktokerek zdecydowała się pokazać, jak wyglądało komunijne menu.

Dzieci przygotowywały się do przyjęcia sakramentu już od początku roku szkolnego, a rodzice z dużym wyprzedzeniem planowali przyjęcie. Wiele rodzin i w tym roku zdecydowało się na skorzystanie z usług restauracji. Obecnie rzadko widuje się przyjęcia organizowane w domu. Co je się na komunii w 2023 roku? Zdaniem internautów skromne przyjęcia odeszły w zapomnienie, a komunie zaczynają przypominać wesela.

Tiktokerka pokazała, co jadła na komunii. Było w czym wybierać

Pani Anna Piestrzeniewicz pokazała w opublikowanym przez siebie nagraniu na TikToku, co zaserwowano gościom na przyjęciu komunijnym, w którym uczestniczyła w ostatnim czasie. W menu znalazły się m.in.: rosół z makaronem, grzybowa, różnego rodzaju kotlety z dodatkami, kluski śląskie z mięsem, owoce, różnego rodzaju ciasta oraz lody, a także zimny bufet z przystawkami, wśród których znalazły się liczne sałatki, zawijasy z tortilli, czy sery.

Nie zabrakło również tortu komunijnego, a po nim pieczonego schabu z kaszą i kapustą, i kolacji - mięsa z frytkami, którego pani Ania już nie doczekała, wychodząc wcześniej z przyjęcia.

Pokazała, co jadła na komunii i w sieci zawrzało. "Toż to jak wesele prawie". Fot. Pixabay
Pokazała, co jadła na komunii i w sieci zawrzało. "Toż to jak wesele prawie". Fot. Pixabay

Nagranie z komunii wywołało burzę komentarzy. Powód? Wódka i uginające się od jedzenia stoły

Nie zabrakło również wódki. Jednak nie tylko z powodu alkoholu na przyjęciu komunijnym, nagranie wywołało burzę komentarzy.

"Toż to jak wesele prawie" - podsumowała jedna z internautek, mając na myśli ogromne ilości jedzenia i alkohol.
"Jak dla mnie na imprezie dziecka nie powinno być alkoholu" - dodała kolejna.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także