NewsyMagda Gessler zaprasza na Sylwestra. Lepiej przygotować grube portfele

Magda Gessler zaprasza na Sylwestra. Lepiej przygotować grube portfele

Magda Gessler - Pyszności
Magda Gessler - Pyszności
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
27.11.2023 11:26

Chociaż do sylwestrowej zabawy został nieco ponad miesiąc, to plany warto porobić dużo wcześniej. Z pomocą przychodzi Magda Gessler, która już zapowiedziała imprezę noworoczną w swojej restauracji.

Chociaż do sylwestrowej zabawy został nieco ponad miesiąc, to plany warto porobić dużo wcześniej. Z pomocą przychodzi Magda Gessler, która już zapowiedziała imprezę noworoczną w swojej restauracji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po pierogach, pasztetach i innych świątecznych przysmakach, przychodzi czas na sylwestrową zabawę. Od 2020 roku restauracja "U Fukiera" organizuje kolacje z menu degustacyjnym.

W tym roku także z przyjemnością organizujemy SYLWESTRA w restauracji "U Fukiera"! Zapraszamy na uroczystą i wyjątkową kolację degustacyjną. Przygotowujemy dla Was 8-daniowe menu, wine pairing oraz wyjątkową, celebracyjną oprawę. Szczegóły wkrótce – czytamy na profilu restauracji.

Wnętrze restauracji u Fukiera - Pyszności
Wnętrze restauracji u Fukiera - Pyszności© fot. Instagram | u Fukiera

Nie pojawiły się jeszcze szczegółowe informacje dotyczące sylwestrowej oferty. Patrząc jednak na poprzednie edycje imprezy, można założyć, że tanio nie będzie.

Cena imprezy sylwestrowej u Magdy Gessler

Dwa lata temu za sylwestrową kolację dla jednej osoby trzeba było zapłacić 450 zł. Taniej wypadała wersja wegetariańska (450 zł). Do tej ceny należało jeszcze doliczyć 10 proc. za serwis oraz oczywiście każde dodatkowe danie lub napój spoza sylwestrowej oferty. W menu znalazł się m.in. pieczony udziec z sarny, tort kurnik z gęsią wątróbką i rosolnikiem czy zupę rybaków według Magdy Gessler. Nie obyło się jednak bez małego faux pax. Jak podaje serwis Plejada, w menu wegetariańskim pojawił się faszerowany karp.

Menu z 2022 roku
Menu z 2022 roku© Facebook | u Fukiera

Rok później ceny wzrosły o 25 zł. Idąc tym tropem, można spodziewać się, że cena za osobę w tym roku może wynieść nawet 500 zł. Warto podkreślić, że za napoje i alkohole płaciło się osobno.

Z jednej strony wydaje się to być wysoką ceną. Patrząc jednak na ciekawe menu z niestandardowymi daniami, okazuje się, że wbrew pozorom nie jest tak źle.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także