PrzepisMagda Narożna pochwaliła się nową sylwetką. Fani są podzieleni

Magda Narożna pochwaliła się nową sylwetką. Fani są podzieleni

Magdalena Narożna (Instagram)
Magdalena Narożna (Instagram)
20.07.2023 13:00

Magdalena Narożna jest gwiazdą zespołu "Piękni i Młodzi". Fanom disco polo nie trzeba jej przedstawiać. Od wielu lat występuje na scenie i bawi publiczność najbardziej popularnymi piosenkami. Ostatnio dało się zauważyć, że artystka znacznie straciła na wadze. W życie wprowadziła kilka nowych zasad. To nie spodobało się wszystkim fanom.

Magdalena Narożna przeszła ogromną metamorfozę

Artystka jest niezwykle popularna na Instagramie. Obserwuje ją ponad 200 tysięcy osób, z którymi dzieli się wydarzeniami z życia codziennego, pracy i koncertów. Dużo miejsca poświęca odchudzaniu i swojej sylwetce. Jeszcze na początku roku chwaliła się kobiecą figurą, po kilku miesiącach znacznie straciła na wadze. Obfity biust i szerokie biodra zniknęły, zastąpił je płaski, nieco umięśniony brzuch. Magda Narożna wprowadziła w swoje życie zmiany, które zaowocowały całkowitą zmianą sylwetki.

Artystka nie korzysta z diet eliminacyjnych — głównie je krytykuje. Cały czas je swoje ulubione potrawy. Stwierdziła jednak, że musi zmienić swój styl żywienia, gdyż jest szkodliwy. Zaczęła większą uwagę zwracać na to,  jakie produkty wybiera. Sięga po owoce i warzywa oraz produkty pełnoziarniste. Całkowicie zrezygnowała ze słodyczy i produktów wysokoprzetworzonych.

Piosenkarka zaczęła także regularnie ćwiczyć. Najczęściej wybiera się na długie spacery, ćwiczy jogę i biega. Co ciekawe, jej celem było robienie czegoś, co miało sprawić jej przyjemność.

Magdalena Narożna (Instagram)
Magdalena Narożna (Instagram)

Pięć zasad odchudzania

Magdalena Narożna wymienia kilka zasad, które codziennie jej towarzyszą:

  • życie w zgodzie z organizmem,
  • właściwe nawadnianie,
  • sen,
  • regularna aktywność fizyczna,
  • jedzenie jak najmniej przetworzonych produktów.
"Zdrowe podejście do życia… niekoniecznie tylko i wyłącznie wyrzeczenia! Naucz się żyć w zgodzie ze swoim organizmem: nawadniaj się, staraj się jeść jak najmniej przetworzone, zdrowe produkty, regularność, sen i w moim przypadku przede wszystkim aktywność fizyczna. Pamiętajcie, każdy z nas jest inny! Zacznij od małych kroków! Głodzenie się i doprowadzanie siebie samego do wręcz chorego stosunku do jedzenia nie jest rozwiązaniem! Zacznij od zrobienia badań, sprawdź, czy z Twoim organizmem jest wszystko Ok, i przede wszystkim bądź konsekwentny! Bez pracy nie ma kołaczy (…)" - napisała w poście na Instagramie.

Magdalena Narożna zaskoczyła fanów

Większość komentujących jest zachwycona przemianą artystki. Pojawiły się też głosy krytyki.

"Po lewej sto razy lepiej", "Wcześniej było lepiej", "Jeśli mam być szczera, to lepiej wyglądała Pani wcześniej. Teraz to tak, jakby była Pani chora na coś" - czytamy w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także