NewsyMariah Carey rozpoczęła współpracę z McDonalds. Specjalny świąteczny zestaw!

Mariah Carey rozpoczęła współpracę z McDonalds. Specjalny świąteczny zestaw!

Mariah Carey rozpoczęła współpracę z McDonalds. Specjalny świąteczny zestaw!
Ewa
16.11.2021 13:31, aktualizacja: 18.09.2023 12:14

Amerykańscy fani McDonalds już wkrótce będą mogli przetestować specjalnego "Mariah Menu". Rezultat współpracy z autorką kultowego "All I want for Christmas" pojawi się w połowie grudnia.

Zestaw Mariah Carey

Efekty współpracy znanej piosenkarki można będzie podziwiać od 13 do 24 grudnia, a jej produkty dostępne będą jedynie w aplikacji mobilnej.

Obraz


To nie pierwsza taka wspólna akcja znanej sieci z gwiazdami. Na swoim koncie mają już współpracę BTS, Saweetie, Travisem Scottem i J Balvinem.
Firma podaje, że takie kampanie promocyjne przekładają się na wyniki sprzedażowe. Gwiazdorskie zestawy przyciągają tłumy, a nie wymagają żadnego zaangażowania logistycznego sieci, bo powstają z obecnych już w menu produktów.

Jedne z moich ulubionych wspomnień z moimi dziećmi to nasze rodzinne wycieczki do McDonalda. Każdy z nas ma swoje ulubione kanapki. Moją jest Cheeseburger z dodatkowymi piklami. Połączenie niektórych naszych ulubionych potraw z McDonald's z moją ulubioną porą roku to spełnienie świątecznych marzeńmówi amerykańska piosenkarka

Promocja przyciągnie tłumy?

McDonalds wypuścił spot, w którym Mariah Carey opowiada o nadchodzącej współpracy z jej świątecznym przebojem w tle. Do każdego zamówienia powyżej 1$ zostanie dorzucony specjalny prezent.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także