NewsyNagrali wideo, by upokorzyć pracowników restauracji. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki

Nagrali wideo, by upokorzyć pracowników restauracji. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki

Influencerzy upokorzyli obsługę restauracji. Fot. Twitter
Influencerzy upokorzyli obsługę restauracji. Fot. Twitter

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Influencerka Monika Kociołek opublikowała w swoich mediach społecznościowych film, w którym wystąpili również inni influencerzy - Dominik Rupiński i Kacper Błoński, a także jej chłopak Piotrek Ambryszewski znany w sieci jako Pedro oraz ich gość Karol Pieszko. Fragment z ostatnią dwójką wywołał w sieci niemałe poruszenie. Influencerzy nie pozostawili na pracownikach restauracji suchej nitki, czym narazili się wielu internautom.

Zasady dobrego wychowania obowiązują wszędzie i niezależnie od sytuacji. Wybierając się do restauracji, w dobrym guście jest więc niekrytykowanie lokalu, jakości, cen, a już przede wszystkim obsługi. Zapomniała jednak o tym grupa młodych influencerów, którzy zrobili w mediach społecznościowych content z upokarzania pracowników restauracji. Nie spodziewali się zapewne, że nie spotka się to z poklaskiem.

Influencerzy upokorzyli pracowników restauracji. Wytykali kelnerce zbyt wolną obsługę

Grupa influencerów wybrała się do restauracji. Monika Kociołek, jej chłopak Piotrek Ambryszewski oraz Karol Pieszko nie wzbraniali się przed ostrym traktowaniem kelnerki. Karol Pieszko zdecydował nawet o włączeniu timera w telefonie, który miał być pomocny w sprawdzeniu, jak długo zajmie obsługa.

Gdy to w końcu zostało przyniesione do stolika, okazało się, że jest niekompletne. Kelnerka usłyszała z ust gości, że obecnie trwa nagranie, a lokal dostanie przez nią negatywną opinię, mimo że przyznała, że jest to jej pierwszy dzień w pracy.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na influencerach. "Kto pracował w gastro ten w cyrku się nie śmieje"

Wielu internautów stanęło w obronie pracowników restauracji. Pod nagraniem nie zabrakło też wulgaryzmów.

"I jeszcze wrzucili to do internetu. Czego nie robi się, żeby o kimś mówiono - nieważne czy dobrze" - napisał jeden z internautów.
"Ciśnienie mi podniósł" - dodał kolejny.
"Kto pracował w gastro ten się w cyrku nie śmieje" - czytamy.
"Zero szacunku dla czyjejś pracy" - czytamy.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także