NewsyPizza z ogórkami kiszonymi w roli głównej. To strzał w 10, czy kompletna klapa?

Pizza z ogórkami kiszonymi w roli głównej. To strzał w 10, czy kompletna klapa?

Pizza z ogórkami kiszonymi w roli głównej. To strzał w 10, czy kompletna klapa?
Frania
18.11.2018 11:47, aktualizacja: 19.11.2018 08:12

Pizza to jedno z tych dań, które jest znane na całym świecie. Kochają je zarówno maluchy, jak dorośli. Nic więc dziwnego, że z biegiem czasu na rynku powstało wiele kombinacji, w których każdy może znaleźć coś dla siebie.

Ciasto cienkie, a może grube? Z serem w brzegach? A może z dodatkową ilością tego produktu na środku? Tak, możliwości jest naprawdę wiele!

A skoro już o nich mowa, czas na niestandardowe połączenia składników na pizzy, które również powstały na przestrzeni lat.

Obraz

W moim przypadku największym zaskoczeniem była pizza ze spaghetti, z owocami morza i w końcu propozycja w deserowym wydaniu. I byłam pewna, że już nic nie mnie nie zaskoczy...

Zrobiła to jednak pewna restauracja z Nowego Yorku, która do swojego menu wprowadziła bardzo oryginalną pizzę. A mianowicie pizzę z ogórkiem kiszonym w roli głównej!

W skład tego niecodziennego dania oprócz ogórków, wchodzi mozzarella oraz pikantny sos z dodatkiem czosnku.

To nietypowe połączenie wywołało prawdziwą dyskusję w sieci. I jak się okazuje nie brakuje opinii osób, które z góry skreśliły pizzę z ogórkami. Znaleźli się również zagorzali zwolennicy, którzy bardzo chętnie by ją spróbowali.

Co ciekawe, z nowej propozycji ucieszyły się kobiety oczekujące dziecka, twierdząc, że w końcu spełniło się ich największe ciążowe życzenie.

A Ty co sądzisz o takim połączeniu? Z niecierpliwością czekam na Twój komentarz!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także