NewsyRozpakowała mrożone kiełbaski. Gdy zobaczyła, co jest w środku, ścięło ją z nóg

Rozpakowała mrożone kiełbaski. Gdy zobaczyła, co jest w środku, ścięło ją z nóg

Rozpakowała mrożone kiełbaski. Gdy zobaczyła, co jest w środku, ścięło ją z nóg
Joanna Bogiel-Jażdżyk

29.04.2023 19:45, aktual.: 30.04.2023 10:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedzenie potrafi zaskakiwać. Zapewne wiele razy trafiłeś na pomidora lub paprykę o dziwnym kształcie. Okazuje się, że źródłem zaskoczenia mogą być również... mrożonki. Ostatnio przekonała się o tym pewna mieszkanka Sunderland w Wielkiej Brytanii.

Celia Tate, bo o niej mowa jest zapobiegliwą panią domu i jak przyznaje, przygotowując posiłki, często korzysta z mrożonych produktów. Dba przy tym o to, by nigdy nie zabrakło ich w jej kuchni.

Niedawno, przed jednym z weekendów, kobieta zamówiła nową dostawę mrożonych produktów z pobliskiego Tesco. Na liście jej zakupów znalazły się również ulubione przez członków rodziny mrożone kiełbaski. Zamówienie dotarło bez zwłoki, ale pewien szczegół dosłownie zmroził Celię i na chwilę odebrał jej głos.

Mrożona kiełbaska _ Pyszności; źródło: Cela Tate
Mrożona kiełbaska _ Pyszności; źródło: Cela Tate

Niezwykłe mrożone kiełbaski

Kobieta rozpakowała paczkę z kiełbaskami. Miała w planach rozmrozić cześć z nich. Jednak gdy sięgnęła ręka w głąb torby, wyłowiła kiełbaskę o, delikatnie mówiąc,  niecodziennym kształcie. Zamurowało ją, po czym wybuchła gromkim śmiechem.  I przyznacie, trudno się jej dziwić...

- Zamierzałam zrobić kanapkę synowi, ale kiedy zobaczyłam tę kiełbaskę, nie mogłam uwierzyć własnym oczom, a potem zaczęłam się śmiać. Cóż, skojarzenia miałam dość jednoznaczne - relacjonowała lokalnej prasie kobieta.

Światowa kariera mrożonej kiełbaski

Zdjęciem niecodziennego znaleziska Celia podzieliła się z bliskimi i przyjaciółmi. Ci uznali kiełbasę za "tak zabawną", że przekonali ją, by umieściła zdjęcia na Facebooku i TikToku. I tak mrożona kiełbaska zrobiła światową karierę.

Do klientki zgłosił się także "jej" sklep. Otrzymała nową paczkę ulubionych kiełbasek. Jednak, jak przyznała Celia ta wyjątkowa nadal pozostaje niezjedzona. Kobieta postanowiła ją bowiem zachować.

Straciłeś apetyt na kiełbaskę? Przygotuj sałatkę winogronową według naszego przepisu:

 
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także