NewsySoki Team X trafiły – smaki, skład, cena, gdzie kupić? Sprawdzamy

Soki Team X trafiły – smaki, skład, cena, gdzie kupić? Sprawdzamy

Soki Team X trafiły – smaki, skład, cena, gdzie kupić? Sprawdzamy
Ewa

07.01.2022 12:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Team X wypuścił limitowaną serię soków sygnowanych swoim logo. Gdzie je kupić? Dostępne są w sieci sklepów Biedronka. Jaki mają skład i ile kosztują? Powtórzą sukces Ekipy?

Team X – kto to?

W 2019 roku z inicjatywy Stuarta Burtona powstał projekt „Team X”. Twórcy internetowi zamieszkali razem w jednym domu. tworząc wspólnie filmiki na Youtube.
Skład Teamu X wielokrotnie ulegał zmianie. Aktualnie można w nim zobaczyć Natsu, Sheo, Monikę Kociołek. Karol Pieszko, Czarek Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow i Leksiu.
Treści publikowane przez nich trafiają głównie do młodszej widowni. Wydają również utwory i grają koncerty.

Soki Teamu X

Kiedy Ekipa wypuściła lody i napoje sygnowane swoją marką, co okazało się być ogromnym sukcesem, Team X poszedł w ich ślady. Na początku pojawiły się płatki Yummer’s w dwóch smakach – masła orzechowego i kokosowe.

Wiele osób krytykowało je za wysoką cenę oraz za to, że mogliby promować produkt o lepszym składzie. Na rynku pojawiła się kolejna nowość: soki Teamu X!

Soki Team X- smaki, skład, cena

Kiedy Friz ze swoją Ekipą wypuścił oranżady w puszkach, posypała się lawina krytyki. Pełen cukru napój nie cieszył się takim powodzeniem, jak lody.

Team X postanowił jednak nie powtórzyć błędu swojego rywala i zamiast na napoje gazowane – postawili na soki Teamu X. Skład? Są to 100% soki tłoczone NFC, które nie powstały z koncentratu.

Team X wypuścił soki – jakie smaki można kupić i za ile? Na rynku jest 8 smaków, sprzedawanych w 200 ml butelkach za 3,99 zł. Dostępne są w sieci sklepów Biedronka, chociaż to "dostępne" to kwestia sporna – nakład wyprzedał się naprawdę szybko i aktualnie jest spory problem ze znalezieniem soków.

Obraz

Jakie są smaki soków Teamu X? Do każdego z ośmiu jest przypisany jeden członek Team X:

  • Mango Veggie Twister (Patrycja Mołczanow)
  • Citrus Punch (Pieszko)
  • Wild Power (Czaro)
  • Frucchini Refresher (Sheo)
  • Juicy Juice (Natsu)
  • Sweet Sour Juice (Julia Żugaj)
  • Apple Refresher (Mona)
  • Tropical Delight Coconut (Leksiu)

Soki Teamu X – skład

Są bezpośrednio tłoczone, częściowo przecierowe. Mają one obniżoną kaloryczność dzięki "użyciu wody kokosowej i wody z ogórka". Średnio mają ok, 36 kcal i 7-8 gramów cukru w 100 ml. Są zdrowsze niż popularny Kubuś i biją na głowę gazowane napoje Ekipy. Skład soków Teamu X zasługuje na brawa.

Soki Teamu X czy napoje Ekipy? Co lepsze?

Lepszy skład powoduje, że rodzice młodych fanów Teamu X chętniej przystaną na kupno soku. Ominęły ich też kontrowersje związane ze składem i promowaniem niezdrowych napojów. Opinie na temat soków są jedynie pozytywne.

Co ciekawe, wiele osób zauważyło, że swoim designem przypominają nieco... soki dla dzieci Bobovita!

Na razie próżno szukać soków Teamu X w promocji.

Czy będą hitem?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także