NewsyTo najdroższy pączek w Polsce. U Magdy Gessler jest dużo taniej

To najdroższy pączek w Polsce. U Magdy Gessler jest dużo taniej

Pączki - Pyszności; Foto Adobe Stock
Pączki - Pyszności; Foto Adobe Stock
Katarzyna Gileta

11.02.2023 12:48, aktual.: 11.02.2023 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od wielu tygodni nie milkną dyskusje na temat cen faworków i pączków u Magdy Gessler. Klienci narzekają, że choć pączki od znanej restauratorki są przepyszne, to kosztują krocie. Tymczasem w restauracji Kuby Wojewódzkiego, kupując pączka z nadzieniem pistacjowym i polewą z różowej czekolady, zapłacimy prawdziwą fortunę. Ile kosztuje pączek Kubu Wojewódzkiego?

Ceny pączków u Magdy Gessler

Tłusty czwartek tuż tuż. Jest to ulubione święto wszystkich łasuchów. Tego dnia nie żałujemy sobie pączków, faworków czy oponek. Przed najlepszymi cukierniami, restauracjami i piekarniami ustawiają się kilometrowe kolejki. Klientów nie odstraszają nawet wysokie ceny słodkich łakoci.

Dotychczas wydawało się, że najdroższe pączki w Polsce oferuje Magda Gessler. W warszawskiej cukierni SłodkiSłony pączek z nadzieniem różanym, śliwkowym, czekoladowym lub malinowym kosztuje 18 złotych. Pączki w restauracji U Fukiera są o 3 złotych tańsze. Do wyboru mamy konfiturę różaną lub malinową.

Pączek Kuby Wojewódzkiego – cena dosłownie zwala z nóg

Kuba Wojewódzki, który prowadzi restaurację Niewinni Czarodzieje TrzyZero w Gdyni zdecydowanie pobił te ceny. Znany dziennikarz i showman oferuje pączki, których cena przyprawia o zawrót głowy. Są znacznie droższe od tych, serwowanych przez Magdę Gessler. Aby kupić jednego pączka od Kuby Wojewódzkiego, będziemy musieli sięgnąć głębiej do kieszeni.

Ile kosztuje pączek Kuby Wojewódzkiego? Cena jest zaporowa! Wynosi aż… 49 złotych. Jak wyjaśnia Kuba Wojewódzki, pączek jest wypełniony nadzieniem pistacjowym i oblany polewą malinową. Dodatkowo jest on obsypany jadalnym złotem i pudrem malinowym. Jeśli więc chcecie skosztować pączków ze złota, wybierzcie się do Gdyni.

Na naszym kanale YouTube znajdziesz przepis na fit sernik kinder bueno. Jeden kawałek tylko 200 kalorii:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także