NewsyKasia Bosacka ogłosiła radosną nowinę. Fani gratulują

Kasia Bosacka ogłosiła radosną nowinę. Fani gratulują

Katarzyna Bosacka ogłosiła wspaniałą nowinę (Youtube.com/tvnstyle)
Katarzyna Bosacka ogłosiła wspaniałą nowinę (Youtube.com/tvnstyle)
07.07.2023 16:21, aktualizacja: 07.07.2023 16:35

Katarzyna Bosacka jest dziennikarką, którą znamy głównie z programu "Wiem, co jem i co kupuję", który cieszył się ogromną popularnością. Prezenterka zniknęła jednak z dużego ekranu i skupiła się na social mediach, gdzie edukowała na temat żywienia. Ostatnio podzieliła się z fanami wspaniałą nowiną.

Ta informacja zachwyciła miłośników programów Bosackiej, którym nie podobało się, że mogą oglądać tylko powtórki. Dziennikarka postanowiła zrobić niespodziankę szerszej publiczności. Opowiedziała o niej na swoim Instagramie. Fani są zachwyceni i mają mnóstwo pytań.

Katarzyna Bosacka ogłosiła ważną wiadomość. "Wiele osób na to czekało"

Prezenterka "Wiem, co jem" postanowiła wyjawić mały sekret. Na Instagramie napisała:

"Tak, to prawda! Wracam do telewizji na dużą antenę! Bardzo się cieszę, bo wiem, że wiele osób na to czekało. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem jedno: to będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie. Trzymajcie kciuki!".

Katarzyna Bosacka wraca na dużą antenę (Instagram)
Katarzyna Bosacka wraca na dużą antenę (Instagram)

Katarzyna Bosacka ogłosiła, że wraca do telewizji. Odpowiedziała na pytanie fanów, którzy zastanawiali się, czy kiedykolwiek zobaczą ją na ekranie. Czy będzie to kolejny cykl o świadomym jedzeniu i zakupach? Zastanawiacie się, jakim programem tym razem nas zachwyci? My też i nie możemy się doczekać! Będziemy śledzić dalsze poczynania dziennikarki.

"Ile lat można lat oglądać powtórki"

Ta wiadomość uradowała fanów dziennikarki. W komentarzach wyrazili swoje ogromne zadowolenie. Nie szczędzili słów pochwał i próbowali dociekać, na jakiej stacji Katarzyna Bosacka się pojawi.

"Super, bardzo się cieszę, TV bez Pani to nie to samo. Wiem, co jem; ani jednego odcinka nie odpuściłem, a jeszcze oglądam powtórki" - napisał komentujący.

"W końcu! Ile lat można oglądać powtórki" - dodała użytkowniczka Instagrama.

"Fajnie, potrzeba nam mądrych ludzi z dużą wiedzą", "Wspaniała wiadomość! Będzie wreszcie okazja, aby włączyć tv i obejrzeć coś mądrego!" - zachwycali się fani.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także