NewsyNa pierwszy rzut oka wyglądają jak zwyczajne ciasta, ale kiedy przyjrzysz się im bliżej, zauważysz, że coś jest nie tak!

Na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwyczajne ciasta, ale kiedy przyjrzysz się im bliżej, zauważysz, że coś jest nie tak!

Na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwyczajne ciasta, ale kiedy przyjrzysz się im bliżej, zauważysz, że coś jest nie tak!
Ala Krauzowicz

12.04.2016 19:02, aktual.: 18.09.2023 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy zdarzyło ci się już kiedyś zobaczyć danie, które wizualnie wyglądało tak smakowicie, że miałaś ochotę rzucić się na nie i zjeść całe bez żadnych skrupułów? A czy zdarzyło ci się kiedyś, że to pozornie przepysznie wyglądające danie wcale nie było tak dobre, na jakie się zapowiadało? Mi taka sytuacja zdarzyła się wiele razy i muszę przyznać, że byłam wtedy zszokowana i zawiedziona. Bo przecież jak coś, co wygląda tak dobrze, może smakować źle?

Nie uwierzysz natomiast, w to co za chwilę zobaczysz. Te niby zwykłe ciasta, wcale nie są tak zwykłe jak ci się wydaje. Musisz tylko wytężyć swój wzrok i zwrócić uwagę na detale, a zorientujesz się wtedy co jest nie tak z tymi pysznie i słodko wyglądającymi ciastami. Mogę zagwarantować ci jedno: będziesz naprawdę w dużym szoku!

Właśnie przez takie rzeczy mam problemy z zaufaniem…
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także