PrzepisObcokrajowiec zamówił śniadanie w Warsie. Gdy je otrzymał, natychmiast zrobił zdjęcie

Obcokrajowiec zamówił śniadanie w Warsie. Gdy je otrzymał, natychmiast zrobił zdjęcie

PKP Intercity. Fot. wikimedia commons
PKP Intercity. Fot. wikimedia commons
16.06.2023 08:29, aktualizacja: 16.06.2023 08:50

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Warto więc zadbać o to, by było zróżnicowane, ale też pełnowartościowe i zdrowe. W Polsce najczęściej jadamy je w domach, jednak oferta restauracji jest naprawdę szeroka i jak się okazuje, czasem naprawdę warto postawić na posiłek poza domem. A jak wygląda śniadanie w Warsie?

Wiele osób w podróż zabiera ze sobą swój własny prowiant. Okazuje się jednak, że jeśli wybieramy się w podróż pociągiem, nie musimy martwić się o robienie kanapek czy zakupów na drogę. Śniadanie w Warsie potrafi być naprawdę sycące. Jak przekonał się znany zagraniczny influencer - również zaskakujące.

Obcokrajowiec zamówił śniadanie w Warsie. Był zaskoczony tym, co dostał

Znany influencer, który prowadzi facebookowy profil o nazwie "Squatting Slavs in Tracksuits" pokazuje rzeczywistość Europy Wschodniej. Tym razem zamówił w Warsie śniadanie. Natychmiast sięgnął po telefon, zrobił zdjęcie i opublikował je w sieci. Od razu wywołało lawinę komentarzy. Wszystko dlatego, że w opcji śniadaniowej pojawiły się nie tylko kiełbaski i sałatka, ale też piwo.

Lubię polskie restauracje kolejowe. Schabowy jest najlepszy

- możemy przeczytać wśród komentarzy.

Proste, ekologiczne i zdrowe. Ta „lemoniada” jest najważniejsza

- napisał jeden z internautów.

Kiedy przebywam z moimi polskimi przyjaciółmi, oni ciągle mnie karmią,  Kocham ich i gościnność, ale mogą zrujnować talię i to szybko

- dodał kolejny.

Śniadanie mistrzów

- czytamy.

Gdzie wódka?

- zagaił jeden z komentujących.

Wielu internautów chwaliło Polskę za pyszne jedzenie. Wszyscy byli zaskoczeni, że do śniadania podawane jest piwo. Niektórzy wskazywali też, że zdecydowanie brakuje majonezu. Do komentowania włączyli się również Polacy, którzy dla porównania powinni pokazać, jak wygląda jedzenie w polskich szpitalach. Jak możemy się domyślać, nie było już tak kolorowo. Pojawiło się również zdjęcie posiłku z więzienia, co było idealnym kontrastem.

A to posiłek w polskim wiezieniu. Zatem lepiej w Polsce narozrabiać, niż chorować

- napisał autor zdjęcia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także