Przepis4-latek upokorzył swojego ojca w restauracji. Kelner pokazał „Paragon śmiechu”

4‑latek upokorzył swojego ojca w restauracji. Kelner pokazał „Paragon śmiechu”

4-latek upokorzył swojego ojca w restauracji. Kelner pokazał „Paragon śmiechu”
Małgosia

29.09.2022 17:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pracownik restauracji zauważył przezabawną wiadomość napisaną na paragonie przez 4-letniego klienta. „Paragon śmiechu” postanowił wrzucić do sieci.

Ten „paragon śmiechu” kelner zapamięta na długo

Chwila nieuwagi no i masz… wyjątkową wiadomość od swojego dziecka dla obsługi. Kto by pomyślał, że 4-letnie dziecko tak zawstydzi własną rodzinę. Cała sytuacja rozegrała się w restauracji Woodland Creatures w Edynburgu. Młodzi rodzice przyszli wspólnie ze swoją pociechą na obiad. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie niegrzeczna wiadomość na paragonie.

Paragon śmiechu Fot. Freepik
Paragon śmiechu Fot. Freepik

Jak donosi Edinburgh Live, maluch z pomocą ołówka dopisał bardzo dosadny komentarz na paragonie: „Tata stawia klocka”. 4-latek miał zacne intencje, bo chciał przekazać, dlaczego jego rodzica nie ma w momencie zapłaty.

Kelner pracujący na obiekcie na pytanie lokalnych mediów odpowiedział, że faktycznie widział mężczyznę, który energicznie kierował się w stronę toalety. To oznacza, że jego rezolutny potomek nie kłamał i ojciec faktycznie dokonał aktu wypróżnienia.

Paragon śmiechu Fot. Twitter
Paragon śmiechu Fot. Twitter

Ostatecznie nie ma co płakać nad klo… wylanym mlekiem. Rodzice dziś z uśmiechem wspominają tę sytuację, a sam „paragon śmiechu” trafił do sieci, robiąc furorę.

Z kolei w Polsce mamy „paragony grozy”

Choć „paragon śmiechu” faktycznie wywołuje uśmiech na naszych twarzach, Polakom niekoniecznie jest na co dzień do śmiechu. Wielu z nas regularnie narzeka bowiem na cyferki, które widzi na paragonach. Te są większe lub znacznie większe niż jeszcze rok temu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także