PrzepisDietaSchudła 18 kg i wygląda rewelacyjnie. Beata Tadla wykluczyła z diety te produkty

Schudła 18 kg i wygląda rewelacyjnie. Beata Tadla wykluczyła z diety te produkty

Jak schudła Beata Tadla?
Jak schudła Beata Tadla?
Źródło zdjęć: © Instagram: Beata Tadla (screenshot)
05.04.2024 19:40

Beata Tadla, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego dziennikarstwa, znów jest na ustach wszystkich. To za sprawą jej głośnego powrotu do Telewizji Polskiej, gdzie obecnie prowadzi program "Pytanie na Śniadanie". Wcześniej Tadla była na językach z powodu swojej znacznej metamorfozy, w wyniku której udało jej się zrzucić aż 18 kilogramów.

Beata Tadla była związana z Telewizją Polską od 2012 do 2016 roku. W tym czasie prowadziła główne wydanie "Wiadomości", a także program w TVP Info pt. "Dziś wieczorem" oraz poniedziałkowe wydania śniadaniówki "Kawa czy herbata". Dodatkowo w parze z Janem Klimentem prezenterka zwyciężyła w finale "Tańca z gwiazdami". Obecnie, po swoim powrocie do TVP, Tadla znów prowadzi "Pytanie na śniadanie", a jej partnerem jest Tomasz Tylicki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak schudła Beata Tadla?

Wielu zastanawiało się, jak Beacie Tadli udało się schudnąć aż 18 kilogramów. W rozmowie z "Super Expressem" dziennikarka przyznała, że nie jest wielką fanką siłowni, a także nie stosowała żadnych drakońskich diet. Sekretem jej sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych i regularna aktywność fizyczna, często na świeżym powietrzu. Z postów na Instagramie Tadli wynika, że uwielbia spędzać czas na rowerze, spacerować, czy uprawiać nordic-walking.

- Staram się żyć w zgodzie z własnym organizmem, ponieważ nie lubię siłowni i nie lubię joggingu - zdradziła w rozmowie z "Jastrząb Post".

Na jakiej diecie jest Beata Tadla?

Dieta Beaty Tadli uległa znaczącym modyfikacjom. Okazało się, że konieczne było wyeliminowanie z jej menu kilku produktów. W rozmowie z "Super Expressem" prezenterka wyznała, że od kilkunastu lat nie pije piwa, a także wykreśliła z diety białe pieczywo, mięso, smażone potrawy i fast foody.

- Nie karmić organizm, a odżywiać go. Być tym, co jem - przyznała w wywiadzie.

Beata Tadla dba o swoje zdrowie i samopoczucie nie tylko poprzez zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. W jednym z wywiadów zdradziła, że ćwiczy także praktyki oddechowe, które pomagają jej się wyciszyć i znaleźć ukojenie.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także