NewsyW tej kuchni ukrył się kot. Tylko 1% najbardziej spostrzegawczych osób potrafi go znaleźć

W tej kuchni ukrył się kot. Tylko 1% najbardziej spostrzegawczych osób potrafi go znaleźć

Zagadka: gdzie jest kot?
Zagadka: gdzie jest kot?
Źródło zdjęć: © Instagram | @ivrublevskaia

16.10.2023 14:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Internautka zrobiła furorę na Instagramie. Wystarczyło, że opublikowała zdjęcie swojej kuchni i się zaczęło. Tylko nieliczni potrafili zauważyć, że ukrył się w niej kot. A czy tobie się uda? Oto zagadka dla najbardziej spostrzegawczych ludzi.

Czasem wykonywane przez nas fotografie na pierwszy rzut oka wydają się zwyczajne, jednak kiedy przyjrzymy się szczegółom, zobaczymy w nich coś wyjątkowego. Pewna użytkowniczka Instagrama przekonała się o tym na własnej skórze. Zrobiła zdjęcie kuchni i umieściła je w mediach społecznościowych. W internecie zawrzało. A to wszystko za sprawą czarnego kota. Czy jesteś w stanie znaleźć go w tej kuchni?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zagadka: Gdzie jest kot?

Za chwilę twoim oczom ukaże się fotografia. Przedstawia ona zwyczajną kuchnię. Zupełnie nic nie przykuwa uwagi. Szafy, blat, a na nich typowe przyrządy do gotowania. Gdy jednak dokładnie przyjrzymy się pomieszczeniu, możemy zauważyć, że ktoś się w nim ukrył. I trzeba przyznać, że wykorzystał wszystkie kocie umiejętności, by naprawdę dobrze się schować.

Zagadka z kotem w kuchni
Zagadka z kotem w kuchni© Instagram.com

Zagadka, która brzmiała po prostu: "gdzie jest kot?" zapewniła świetną rozrywkę internautom. Zdjęcie szybko stało się wiralowe. Jednak niewiele osób potrafiło zauważyć na fotografii kota. Zwierzak bardzo dobrze się ukrył. Postanowił wykorzystać swoje umiejętności wspinania się i znalazł dla siebie bardzo ciekawe miejsce. Jak się okazało, ukrył się między figurkami ustawionymi na wiszącej szafce. Punkt, w którym znajduje się kot zaznaczyliśmy kółkiem. Trudno go zauważyć wśród tylu maskotek, prawda?

Zagadka
Zagadka© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także