NewsyPierwszy na świecie wegański sklep "mięsny" otwarty. Nietypowy pomysł przyciąga tłumy

Pierwszy na świecie wegański sklep "mięsny" otwarty. Nietypowy pomysł przyciąga tłumy

Pierwszy na świecie wegański sklep "mięsny" otwarty. Nietypowy pomysł przyciąga tłumy
Ewa
06.11.2020 08:36, aktualizacja: 15.11.2021 13:39

Wegańskie zamienniki mięsa cieszą się rosnącą popularnością, więc nic dziwnego, że wzrasta również ich dostępność. Ale tego jeszcze nie widziałeś!

Sklep został otwarty w Wielkiej Brytanii

Obraz

Nie bez powodu na datę otwarcia wyznaczono 1 listopada. Przypada wtedy Światowy Dzień Wegan.
Rudy's Vegan Butcher to nowe przedsięwzięcie twórców Rudy's Vegan Diner w Camden, obiecujące wersje roślinne podstawowych produktów mięsnych, takich jak bekon, kaszanka, paszteciki z indyka i burgery. Zamienniki powstają z soi i seitanu.

Obraz

Wystrój nawiązuje do typowego sklepu mięsnego

Nowy sklep wygląda bardzo podobnie do tradycyjnego sklepu mięsnego. Oprócz wszystkich podstawowych artykułów na grilla, jest tutaj też pełen wybór wędlin bezmięsnych, w tym wędzona szynka, salami de Provence, pepperoni i pastrami - idealne na noc z butelka wina.

Obraz

Oferują również dostawę online na terenie całego kraju

Weganie, którzy chcieliby skorzystać z oferty, a do Londynu mają daleko, mogą skorzystać z dostawy. I na tę opcję skusiło się naprawdę mnóstwo osób: cały nakład sklepu online został wyprzedany w jeden dzień po premierze. I chociaż sklep działa już od ponad roku, to zainteresowanie nie słabnie. Wegański mięsny to po prostu hit!

Poza wegańskimi zamiennikami mięsa sklep poszerzył swoją ofertę również o menu restauracyjne. Można tu spróbować wegańskich burgerów, żeberek i kanapek.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także