NewsyChłopiec poprosił o rachunek w restauracji. Reakcja obsługi to prawdziwe zaskoczenie

Chłopiec poprosił o rachunek w restauracji. Reakcja obsługi to prawdziwe zaskoczenie

Chłopiec poprosił o rachunek w restauracji - Pyszności; Foto: screen z https://www.tiktok.com/@thetravelmum
Chłopiec poprosił o rachunek w restauracji - Pyszności; Foto: screen z https://www.tiktok.com/@thetravelmum
24.02.2023 09:01

Decydując się na obiad w restauracji, większość osób wybiera się tam całą rodziną. Wśród klientów, bardzo często są również dzieci. Pewien chłopiec poprosił o rachunek w restauracji. Jak zareagowała obsługa i czy spełniła jego prośbę?

Chciał poczuć się jak dorosły - chłopiec poprosił o rachunek w restauracji

Nie powinno być żadnym zaskoczeniem to, że dzieci w wielu przypadkach, chcą poczuć się jak dorośli. Dlatego też czasem zdarzają się sytuacje nieprzewidywalne tak, jak w przypadku jednej restauracji. Za przyzwoleniem swojej mamy, pewien chłopiec poprosił o rachunek w restauracji, tuż po zjedzeniu posiłku. Pomimo tego, że sama czynność wydawała się bardzo prosta, to dla malucha okazała się prawdziwym wyzwaniem. Dlaczego?

Chciał poczuć się jak dorosły i zdecydował się wezwać obsługę. Kelnerzy przez dłuższy czas nie zwracali na niego uwagi. Maluch był zawiedziony i zamierzał odpuścić, ale do kolejnej próby zmotywowała go jego mama. I w końcu, udało się mu osiągnąć cel. Obsługa w końcu postanowiła do niego podejść i go wysłuchać.

Jak widać, determinacja popłaca!

Okazuje się, że upór i determinacja popłacają w wielu przypadkach. Maluch planował się już poddać, ale spróbował jeszcze raz i w końcu się udało. Chłopiec poprosił o rachunek w restauracji i osiągnął swój cel. Pracownik restauracji zamienił z nim kilka słów, a chłopiec odbył  niezwykle cenną lekcję, co spotkało się z naprawdę dużym zadowoleniem jego mamy.

Staramy się go uczyć, że możesz osiągnąć wszystko, jeśli tylko będziesz próbował i nigdy się nie zniechęcisz - to naprawdę głupi przykład, ale widok jego rozczarowania, po którym nastąpiła determinacja, roztopił moje mamine serce - musiałam podzielić się jego sukcesem.

- podkreśliła matka chłopca, w opisie filmu, który umieściła na swoim TikToku.

Upór i wytrwałość chłopca docenili internauci z całego świata. Większość z nich jest pod wrażeniem jego determinacji, a niektórzy nawet się wzruszyli.

Zobacz przepis na tost XXL z piekarnika o smaku pizzy. Znajdziesz go na naszym kanale YouTube:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także