NewsyEwa Minge wygląda jak bogini. 56-letnia gwiazda wykluczyła z diety dwa produkty

Ewa Minge wygląda jak bogini. 56‑letnia gwiazda wykluczyła z diety dwa produkty

Ewa Minge i jej dieta, fot. Facebook
Ewa Minge i jej dieta, fot. Facebook
29.07.2023 19:33, aktualizacja: 29.07.2023 21:23

Ewa Minge ma 56 lat i ma figurę nastolatki. Projektantka mody wszędzie prezentuje się nienagannie - na czerwonym dywanie i na zdjęciach instagramowych. Jak ona to robi?

O jej oryginalnej urodzie od zawsze było głośno. Burza loków (niegdyś ciemnoczerwonych), nienaganna sylwetka i wygląd, który nie pasuje do wieku. Pojawiły się głosy, że Minge poprawiała to i owo za pomocą operacji plastycznych. Zainteresowana wszystkiemu zaprzecza.

 - Mój wygląd, który cały czas się zmieniał, to konsekwencje mojej choroby i wielu innych rzeczy. Mam niedorozwój wątroby, 13 lat temu przeszłam białaczkę limfatyczną przewlekłą. Leczenie odbijało się na moim wyglądzie - powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Ewa Minge ma figurę bogini. Co takiego robi?

Jak sama przyznała, stawia na aktywność fizyczną. Ćwiczy codziennie rano przez pół godziny, a cztery razy w tygodniu robi to pod czujnym okiem swojego syna. Ułożył jej specjalny trening, który dostosowany jest do wieku oraz trybu życia.

- Na przemian boks i treningi typowo fitness. Rozwijamy według mojego życzenia poszczególne partie mięśni. Poza treningiem regularnie korzystam z masaży mojej przyjaciółki fantastycznej fizjoterapeutki Moniki Przybylak - opowiadała w tym samym wywiadzie.

Istotna jest dla niej także dieta oraz suplementy. We wszystkim wsparła ją dietetyczka (a prywatnie jej synowa). Obydwoje wspierali projektantkę w treningach (syn pilnuje, by się nie przetrenowywała) i w suplementowaniu witamin.

Ewa Minge (Instagram)
Ewa Minge (Instagram)

Ewa Minge i jej dieta. Zrezygnowała z dwóch produktów

Projektantka przyznała, że jest uzależniona od słodyczy i nie potrafi bez nich żyć. Stara się jednak je ograniczać. Za to alkohol i kawa dla niej nie istnieją. Te dwa produkty bardzo szybko wykluczyła ze swojej diety. Ewa Minge pije bardzo dużo wody i ziołowe napary.

Jak twierdzi, nienaganna figura jest wynikiem diety i ćwiczeń. Nie stosuje magicznych eliksirów odchudzających.

"Nikt nie zadba tak o ciebie, jak ty sam możesz to zrobić. Nie używam żadnych specjalistycznych sprzętów, najprostsze przyrządy, jakie mam w domu, żadne cudowne wymysły i obłędne eliksiry. Wkrótce pokażę podstawowy sprzęt za grosze, który pomaga mi w treningach. Zdziwicie się!" - napisała Ewa Minge w jednym postów na Instagramie.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także