Porady10 popularnych produktów, które większość ludzi otwiera w zły sposób

10 popularnych produktów, które większość ludzi otwiera w zły sposób

10 popularnych produktów, które większość ludzi otwiera w zły sposób
Ewa
11.09.2020 16:19

Wydawać by się mogło, że z otwieraniem jedzenia poradzi sobie nawet dziecko. W rzeczywistości jednak okazuje się, że przez wiele lat robiliśmy to... niepoprawnie!

#1 Saszetka cukru

Założę się, że większość z nas otwiera saszetkę cukru poprzez oderwanie górnej części. Okazuje się, że nie tak powinno się to robić! Przełam saszetkę na pół, cukier wyląduje w filiżance i nie rozsypie się po stole.

Obraz

#2 Pringlesy

Im mniej chipsów w tubie, tym trudniej dosięgnąć je ręką. Okazuje się, że jest na to lepszy sposób.Wsuń zwiniętą kartkę A4 i stwórz w ten sposób tunel dla chipsów.

Obraz

#3 Paczka chipsów

A zwykłą paczkę chipsów otwórz tak:

#3 Tic Taki

I dzięki temu, gdy ktoś poprosi o jednego Tic Taca, to dostanie jednego Tic Taca ;)

Obraz

#4 Patent na obieranie ziemniaków

Nie lubisz obierania ziemniaków? Spokojnie, nie jesteś jedyny. Natnij je, ugotuj i wrzuć do zimnej wody. Skórkę ściągniesz później błyskawicznie.

#5 Śmietanka do kawy bez rozlewania

Przeciągnij część owijki znajdującą się nad klapką (na zdjęciu po prawej stronie, na dole obrazu) poprzecznie przez górną część pojemnika, aby utworzyć trójkątny otwór. Teraz powinieneś być w stanie wlać kawę do filiżanki bez rozlewania.

Obraz

#6 Kawa w McDonaldzie

Szybka kawa przed pracą? Nie otwieraj na siłę pokrywki, nikt nie chce rozpoczynać poranka od czyszczenia plam na ubraniach. Zamiast tego oderwij ten mały "ustnik" i delektuj się energetycznym kopniakiem o poranku.

Obraz

#7 Toblerone

A do kawy może kawałek czekolady? Toblerone znają chyba wszyscy. Jeśli chcesz tylko kawałek: popchnij trójkąt w kierunku reszty batonika. Możesz to zrobić jednym palcem lub kciukiem. Jeśli odłamujesz go w przeciwnym kierunku- będziesz musiał włożyć trochę więcej wysiłku.

Obraz

#8 Karton soku

Otwór do góry i nalewamy! W ten sposób powietrze dostanie się do kartonu i napój nie będzie rozchlapywał się na boki.

#9 Kokos

Otwieranie świeżego kokosa może być trudne. Znajdź na jego powierzchni trzy wgłębienia, wbij w nie śrubokręt lub nóż, włóż słomkę do otworu i pij!
Jeśli chcesz dostać się do miąższu, to narysuj okrąg na poziomie nieco bliżej czarnych plam niż do środka. Stuknij w tę linię dookoła, a powinna zacząć się otwierać.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także