Inspiracje13 sprytnych trików z turystyczną lodówką. Nie będziesz chciał bez niej wyjeżdżać!

13 sprytnych trików z turystyczną lodówką. Nie będziesz chciał bez niej wyjeżdżać!

13 sprytnych trików z turystyczną lodówką. Nie będziesz chciał bez niej wyjeżdżać!
Ewa

11.08.2020 11:40, aktual.: 11.08.2020 12:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przenośne lodówki są super, dopóki nie porasta je gruba warstwa lodu lub gdy nie wyciągasz z nich rozmokniętych kanapek. Przygody i zawirowania z zamrażarkami potrafią popsuć humor nawet największemu optymiście. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka lifehacków, które sprawią, że unikniesz wtopy i uzyskasz bardzo praktyczny efekt przy odrobinie kreatywności!

#1 Zimne piwo prosto do basenu

Upał, żar leje się z nieba. Nic tak nie ochłodzi jak zimny napój. A jeśli jesteś pełnoletni to pewnie z przyjemnością sięgniesz po coś z %.
Kilka trytytek/opasek uciskowych/zipów (jak zwał tak zwał), makaroniki do pływania i możesz zanurzyć się w basenie bez konieczności spacerków do lodówki po nowy napój.

Obraz

#2 Nowe życie starej lodówki

Jeśli lubisz majsterkować-ta lodówka jest idealna dla Ciebie!

Obraz

#3 Lepsze utrzymywanie temperatury

Dzięki wyłożeniu Twojej lodówki aluminiową folią bąbelkową łatwiej będzie Ci panować nad panującą w środku temperaturą.
A otwierające się ciągle w czasie imprezy drzwiczki na pewno nie sprzyjają równomiernemu chłodzeniu :)

Obraz

#4 Lód w balonach

Im większy lód tym dłużej się topi- tę prostą zależność zna chyba każdy. A im dłużej się topi tym dłużej Twoje napoje będą chłodzone!
Napełnij balony wodą, zamroź i wsadź między nie butelki.
A co zrobić, gdy lód się rozpuści? BITWĘ NA BALONY Z WODĄ!
Przyjemne z pożytecznym:)

Obraz

#5 Impreza w stylu country

Przenieśmy się trochę na wieś, na nasze swojskie klimaty. Prosta dekoracja i chłodziarka w jednym.

Obraz

#6 Wielka bryła

Balonów pod ręką brak, a jakoś chłodzić trzeba? Wypełnij duży pojemnik wodą i zamroź. Włóż go do środka lodówki i ułóż wokół jedzenie i napoje. Dzięki temu topniejący się lód nie zaleje Twoich kanapek.

Obraz

#7 Ratunek ostateczny

Wszyscy fani sangrii zacierają teraz ręce. I fani wina zresztą też! Jeśli kupiłeś kiedyś karton z winem: nie wyrzucaj go! Umyj woreczek ze środka i napełnij ulubionym napojem i zamroź. Wyjmij w trakcie imprezy. Kiedy wszystkie napoje już się skończą i każdy będzie jedynie marzył o kolejnym świeżym drinku wyciągnij swojego asa z rękawa i triumfalnie nalej drinka prosto z kranika.

Obraz

#8 Nie bój się już rozmoczenia

Czasami zależy nam, żeby jedzenie, które jest we wnętrzu nie zamokło. A przy nie do końca sprawnej chłodziarce może się to niestety zdarzyć. Poradź sobie z tym w prosty sposób: połóż na górę wyjęte półki z lodówki lub czyste rusztowanie z grilla. Na górę połóż jedzenie, które ma pozostać suche. I gotowe!

Obraz

#9 Dodaj trochę mobilności

Lodówka turystyczna wypchana po brzegi może swoje ważyć. Żeby zaoszczędzić sobie wysiłku odpicuj trochę swój sprzęt- zamontuj kółka!

Obraz

#10 Mała rzecz a cieszy

Zamontuj na pokrywie otwieracz do butelek i wieszak na mały ręczniczek. Otrzesz szybko pot z czoła i ręce z piasku, a i ograniczysz szansę na zgubienie, często nieocenionego, otwieracza do butelek.

Obraz

#11 Nie baw się w zgadywanki

Ocenienie temperatury we wnętrzu może być czasem kłopotliwe. Dzięki małemu termometrowi nie będziesz musiał strzelać, czy znajdująca się w środku sałatka nadaje się jeszcze do jedzenia, czy lepiej ją wyrzucić zanim sama wyjdzie.

Obraz

#12 Dobra izolacja to podstawa

Dla pewności na górę możesz położyć kawałek czystej pianki lub maty do ćwiczeń, co zapewni dodatkową regulację temperatury.

Obraz

#13 Kiedy nie chce Ci się wstawać

Jak już się rozsiądziesz to koniec, dopada Cię leń i najchętniej nie wstawałbyś już do końca dnia? Jeśli wcześniej wbudujesz przenośną lodówkę w ławeczkę ograniczysz taką konieczność.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także