NewsySwojaki trafiły do Biedronki. Nowe pluszaki pobiją poprzednie edycje?

Swojaki trafiły do Biedronki. Nowe pluszaki pobiją poprzednie edycje?

Swojaki trafiły do Biedronki. Nowe pluszaki pobiją poprzednie edycje?
Ewa

26.08.2021 12:09, aktual.: 18.09.2023 12:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Świeżaki i Słodziaki biły rekordy popularności i stały się obiektem pożądania w wielu polskich domach. Znana sieć sklepów rusza z kolejną akcją promocyjną.

Akcja lojalnościowa

Kiedy w sklepach znanej sieci z owadem pojawiła się kolekcja maskotek- dzieci oszalały na ich punkcie. W ramach zakupów, po przekroczeniu pewnej kwoty klient otrzymywał naklejkę. Po zebraniu odpowiedniej ilości można było wymienić ją na jedną z maskotek.
Zaczęło się od szały na Świeżaki, czyli maskotki w kształcie warzyw i owoców. Po nich przyszedł czas na Fajniaki i Słodziaki. Teraz sieć szykuje coś nowego.

Obraz

Swojski klimat!

Już wiemy, co będzie następne! Czas na Swojaki, czyli maskotki, które symbolizują m.in zagrożone gatunki zwierząt. Ma to mieć dodatkową wartość edukacyjną i uświadamiać dzieci.

Nasza nowa akcja ma za zadanie dostarczać radości i pomóc młodym odbiorcom w poznawaniu polskiej przyrody, ale to nie wszystko. Gang Swojaków sprawi, że klienci naszej sieci będą mogli w wymierny sposób pomóc żyjącym w Polsce gatunkom zagrożonym. Jednocześnie, przyznając w ramach tej akcji dodatkowe punkty klientom nabywającym polskie produkty, ze szczególnym wskazaniem na polskie warzywa i owoce, wspólnie wydatnie wesprzemy polską gospodarkę i rolnictwoMaciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów sieci BiedronkaDo zdobycia są:
Magiczne Swojaki:
Żółw ZENEK
Bocian BOLEK
Meduza MILENA
Sikorka SONIA
Raczek ROMEK
Wiewiórka WIOLA

Obraz

Zagrożone Swojaki:
Żubr
Sóweczka
Wilk
Morświn
Jeż
Ryś

Co zrobić, żeby zdobyć Swojaka?

Po pierwsze, za każde wydane 50 zł w sklepie Biedronka przysługuje jedna naklejka. Można zdobyć ich dodatkową ilość za: kupno polskich warzyw i owoców, zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka, zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł.
Tym samym przy jednych zakupach za 50 zł można zgarnąć aż 4 naklejki.
60 zebranych naklejek daje nam Zagrożonego Swojaka za darmo, a za 80 sztuk w nasze ręce może trafić Magiczny Swojak.
Ich cena regularna to 49,99 i 39,99 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także