NewsySzokujące ceny tortów komunijnych u Magdy Gessler. Za porcję słodkości zapłacisz krocie!

Szokujące ceny tortów komunijnych u Magdy Gessler. Za porcję słodkości zapłacisz krocie!

Szokujące ceny tortów komunijnych u Magdy Gessler. Za porcję słodkości zapłacisz krocie!
Ewa
12.05.2022 13:29, aktualizacja: 15.05.2022 23:53

Ile kosztuje tort od Magdy Gessler? Jaka jest cena za tort komunijny w Słodki Słony w Warszawie? Dlaczego nie należy do najtańszych? Odpowiadamy na pytania.

Sezon komunijny jest już w pełni. Jego nieodzownym elementem są przyjęcia, na których gości pyszny tort. Zorganizowanie ich to niemały wydatek dla rodziców, a sama komunia wiążę się z naprawdę wysokimi kosztami. Rosną one jeszcze bardziej, gdy zdecydujemy się na tort z pracowni Magdy Gessler. Ile kosztują słodkie wypieki znanej restauratorki?

Torty komunijny u Magdy Gessler

Magda Gessler to znana osobowość telewizyjna i restauratorka. Jurorka polskiej edycji MaserChefa jest również właścicielka restauracji m.in. U Fukiera, Gloria czy Słodki Słony. Przy okazji różnych świąt szykuje specjalne oferty i menu, aby ułatwić gościom przygotowania do różnych uroczystości. Pojawiają się jednak głosy, że ceny są niesamowicie wygórowane, a na przysmaki z restauracji Magdy Gessler mogą pozwolić sobie tylko nieliczni.

W związku z sezonem komunijnym w ofercie pojawiły się torty. Wiele restauracji i sal, gdzie odbywają się przyjęcia, nie ma ich w ofercie i rodzice zmuszeni są szukać w innych miejscach. Jeśli jednak skusiliby się na tort spod szyldu znanej restauratorki –  musieliby zapłacić za to krocie! Ile kosztuje tort od Magdy Gessler?

https://pysznosci.pl/?p=366177&preview=true
https://pysznosci.pl/?p=366177&preview=true

Magda Gessler – ceny tortów komunijnych

W restauracji Magdy Gessler "Słodki Słony" znajduje się oferta tortów komunijnych. Dostępne jest wiele smaków: od mascarpone, przez kajmak na owocowych kończąc. Zamówić można je nie na wagę, a na porcje. Cena kawałka tortu u Gessler po prostu zwala z nóg!

Porcja tortu jest w cenie od 35 do 41 zł w zależności od smaku. Porcje są dużeopowiada pracownica "Słodki Słony"

Warto zaznaczyć, że cena dotyczy tortu bez dekoracji- za nie trzeba dopłacić jeszcze więcej. Koszt to ok. 200 zł na tort dla 20 osób. Najtańsza wersja tortu komunijnego (dla 20 osób) u Magdy Gessler kosztować będzie 900 zł. Jeśli skusimy się na droższy tort i smak, który kosztuje 41 zł za porcję, to za 20 porcji tego deseru z dekoracją zapłacimy 1020 zł. Dlaczego torty u Gessler są drogie? Restauratorka twierdzi, że wysoka cena wynika z równie wysokiej jakości produktów.

Jakie są ceny tortów u Magdy Gessler w Słodki Słony?

Ceny tortów Magdy Gessler. Nie tylko torty komunijne kosztują tak dużo. W stałej ofercie ceny tortów są równie wysokie. Na przykład pistacjowy tort to koszt 170 zł za mały i 350 zł za duży (35 zł porcja). Nieco droższy jest tort Besos z malinami, bezą, winem i biszkoptem (duży 410 zł, mały 170 zł, porcja 41 zł). Trzeba jednak przyznać, że kompozycje są ciekawe i niestandardowe. Czy to tłumaczy jednak wysokie ceny?

W innych cukierniach i pracowniach ceny tortu (za porcję) wahają się między 10 a 14 zł. I również wykonywane są z dobrej jakości składników i świeżych owoców. W przypadku słodkości Magdy Gessler płacimy jeszcze za renomę marki i silne nazwisko, które stoi za promocją przysmaków.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także