NewsyZamówiła 6 nuggetsów. Gdy zobaczyła, co dostała, aż krzyknęła "o mój Boże"

Zamówiła 6 nuggetsów. Gdy zobaczyła, co dostała, aż krzyknęła "o mój Boże"

Nuggetsy (TikTok)
Nuggetsy (TikTok)

28.07.2023 11:13, aktual.: 28.07.2023 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewna kobieta była w szoku, gdy odebrała swoje zamówienie. Chciała tylko sześć nuggetsów, ale szczęście się do niej uśmiechnęło. Zdołała tylko wykrzyczeć "o mój Boże". Swoją radością podzieliła się na TikToku.

Rzadko można znaleźć zadowolonych z obsługi klientów. Tacy są wyjątkami. Najczęściej mamy do czynienia z osobami, które chcą złożyć skargę. Zdarzały się osoby, które oskarżały kurierów o zjedzenie zamówienia. Mnóstwo ludzi skarży się też na to, że w kebabie było za mało mięsa. Zauważenie w social media, która chwali zamówienie lub obsługę, jest zjawiskiem szokującym. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak jest? Trzeba przyznać, że nie potrafimy być zadowoleni z małych rzeczy i życzliwi.

Kobieta zamówiła nuggetsy. Cieszyła się jak dziecko

Tiktokerka podzieliła się swoją radością, gdy zauważyła, że jej zamówienie z Wendy's było wręcz ogromne. Poprosiła 6 nuggetsów, a dostała całe pudło kawałków kurczaka! Czy to nie brzmi jak marzenie wielu z nas? Odpalamy aplikację do zamawiania jedzenia, klikamy w niej, a potem dostajemy o wiele lepsze i większe dania. Nie musimy oczywiście niczego dopłacać.

- Zobaczcie, napisali o 6 nuggetsach - mówi na początku, po czym wyciąga ogromny plastikowy pojemnik pełen kurczkowych bryłek.

Nie wiadomo, ile ich tam było. 60? Kilka tuzinów? Tego się nie dowiemy, tiktokerka @babyybluee raczej też się nad tym nie zastanawiała. Zdołała tylko wykrzyczeć: "O mój Boże!".

Zamówiła nuggetsy. Dostała całe pudełko (Tiktok, Pixabay)
Zamówiła nuggetsy. Dostała całe pudełko (Tiktok, Pixabay)

Zastanawiacie się, dlaczego otrzymała aż tyle kawałków z kurczaka? My również nie mamy zielonego pojęcia. Mógł to być po prostu błąd przygotowującego zamówienie lub lokal blisko kobiety miał nadwyżkę nuggetsów. Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi...

Jedno jest pewne, tiktokerka ma teraz tyle jedzenia, że przez kilka dni nie musi już niczego zamawiać. Przypominamy, że zamówiła tylko 6 nuggetsów i za nie zapłaciła.

- Nie narzekam, ale to bardzo szalone - powiedziała.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także