NewsyAbonament na hot dogi na znanej w Polsce stacji. Za sztukę zapłacisz tylko 2,30 zł

Abonament na hot dogi na znanej w Polsce stacji. Za sztukę zapłacisz tylko 2,30 zł

Abonament na hot dogi- Pyszności/ źródło: Canva
Abonament na hot dogi- Pyszności/ źródło: Canva
Ewa
19.12.2022 16:43

Abonament na hot dogi z pewnością ucieszy fanów tej przekąski. Ile kosztuje i gdzie obowiązuje? Za sztukę zapłacisz zaledwie 2,30 zł.

Usługi subskrypcyjne

Okazuje się, że w ramach subskrypcji sprzedać można niemal wszystko. Każdy z nas co miesiąc opłaca platformy streamingowe, takie jak Netflix, Player czy HBO. Inni z kolei stawiają na muzyczne serwisy. W ramach subskrypcji zamawiać można kosmetyki czy też czasopisma i książki. Okazuje się, że coraz popularniejsze stają się też abonamenty na jedzenie.

Abonament na hot dogi

Hot dogi to jeden z fast foodów, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Od wielu lat święci triumf na wszelakich stacjach samochodowych i w sklepach typu Żabka. Na fali popularności usług subskrypcyjnych popularny sklep z płazem umożliwił swoim klientom zakup kawy w ramach abonamentu. Koszt takiej usługi to niecałe 50 zł miesięcznie. W jej ramach każdy subskrybent może odebrać jedną kawę dziennie. Działania i trendy na rynku śledzą oczywiście wszystkie marki.

Abonament na hot dogi- Pyszności/ źródło: AMIC Energy PL
Abonament na hot dogi- Pyszności/ źródło: AMIC Energy PL

Wizyta na stacji benzynowej może kojarzyć się obecnie niezbyt miło- rosnące ceny paliwa zdecydowanie pogorszyły wizerunek tych placówek. Sieć stacji AMIC Energy postanowiła go nieco ocieplić i na zasadzie budowania miłych skojarzeń, zachęcić klientów do wizyty. Jedną z oferowanych subskrypcji jest możliwość skorzystania z dowolnego programu myjącego na myjni automatycznej maksymalnie raz w tygodniu, czyli łącznie cztery razy.  Niestety, nie każda stacja ma swoją myjnię. Z tego też powodu powstała opcja subskrybowania... hot dogów. Kosztuje ona 69 zł miesięcznie. Klienci mogą odebrać jednego hot doga dziennie przez cały miesiąc. Co ważne, nie można ich "kumulować" Nieodebrane hot dogi „przepadają” i nie można ich odebrać innego dnia.

Jak wykupić subskrypcję?

Aby kupić abonament na hot dogi należy być zarejestrowanym członkiem programu lojalnościowego AMIC CLUB. Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację i zarejestrować w niej swoje konto. Opłata za korzystanie z subskrypcji jest pobierana z salda punktowego konta internetowego w ramach programu AMIC CLUBlub może zostać opłacona kartą bądź gotówką.

Skorzystałbyś z oferty?

Przepis na domowe hot dogi z sosem meksykańskim znajdziesz na naszym kanale YouTube

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także