NewsyBiedronka zaskoczyła klientów przed długim weekendem. Na jakich zasadach można będzie zrobić zakupy?

Biedronka zaskoczyła klientów przed długim weekendem. Na jakich zasadach można będzie zrobić zakupy?

Godziny otwarcia Biedronki - Pyszności; Foto AdobeStock
Godziny otwarcia Biedronki - Pyszności; Foto AdobeStock

07.06.2023 11:01, aktual.: 07.06.2023 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbliża się długi weekend czerwcowy. To okazja do zaplanowania urlopu, tuż przed wakacjami. Biorąc zaledwie jeden dzień wolnego, można cieszyć się aż czterema dniami wolnego. Jest to również dobry moment, by zaplanować swoje zakupy, bo w Boże Ciało sklepy będą nieczynne. A jakie są godziny otwarcia Biedronki tuż przed długim weekendem? Popularny dyskont po raz kolejny zaskoczył klientów.

Z pewnością, niejednokrotnie byłeś świadkiem tego, że zakupy przed długim weekendem potrafią być gorsze niż wyprawy do marketów przed Bożym Narodzeniem, czy Wielkanocą. I nie ma co się dziwić, bo to głównie czas wyjazdów i wielkiego grillowania. Każdy chce zdążyć z zakupami, by niczego nie zabrakło. Zdarza się, że klienci kupują więcej niż podczas zwykłych zakupów - to norma. Wszystko wskazuje, że tak będzie też i tym razem. Pogoda ma dopisać, więc długi weekend czerwcowy powinien być udany pod każdym względem. Być może zastanawiasz się nad tym, jakie są godziny otwarcia Biedronki tuż przed długim weekendem. Sprawdź, czy zdążysz wybrać się do sklepu przed Bożym Ciałem, kiedy to sklepy będą zamknięte.

Długi weekend czerwcowy 2023 - w jakich dniach będzie można zrobić zakupy?

Tegoroczny długi weekend czerwcowy rozpocznie się w dniu 8 czerwca 2023 i potrwa do 11 czerwca 2023. Z tych czterech dni, dokonanie zakupów będzie możliwe tylko w dwóch konkretnych dniach. Będzie to piątek 9 czerwca i sobota 10 czerwca. W dniu 8 czerwca wypada Boże Ciało, które jest dniem ustawowo wolnym od pracy, a najbliższa niedziela to niedziela niehandlowa. W takiej sytuacji, konieczne jest odpowiednie zaplanowanie zakupów. Będziesz mógł je zrobić tuż przed Bożym Ciałem lub dopiero po tym święcie, tuż przed niedzielą. Warto zatem sprawdzić, jakie są godziny otwarcia Biedronki w tygodniu, w którym ma miejsce długi weekend czerwcowy.

Godziny otwarcia Biedronki podczas długiego weekendu czerwcowego 2023

Do której będzie czynna Biedronka w środę 7 czerwca, a do której w piątek i sobotę (9 i 10 czerwca)? Odpowiedź na to pytanie może zaskoczyć klientów, którzy planują zakupy w tym popularnym dyskoncie. Czas pracy sklepów Biedronka został wydłużony i biuro prasowe tego dyskontu podało publiczną informację, że około 2,7 tysięcy sklepów Biedronka będzie pracować do godziny 23.30 lub dłużej. Godziny pracy Biedronki będą zatem w wielu przypadkach dużo dłuższe.

– Ponad 3300 placówek sieci będzie od poniedziałku do soboty otwierać się już o godz. 6:30, a niemal 3000 z nich będzie czynnych aż do 23:30 lub dłużej. Komfort klientów jest dla nas zawsze najważniejszy i zawsze staramy się zapewnić go w stopniu maksymalnym. Do przedłużonego weekendu polskie rodziny najlepiej przygotują się właśnie z Biedronką – komentuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Oprócz tego, że sklepy będą czynne dłużej, to sieć Biedronka wprowadziła w długoweekendowym tygodniu specjalne promocje, którymi objęte będą konkretne produkty. Warunkiem jest udanie się do sklepu w godzinach pomiędzy 20.00 a 23.30.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także