NewsyHalinka Kiepska niknie w oczach. Zdradziła sekret swojej diety

Halinka Kiepska niknie w oczach. Zdradziła sekret swojej diety

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła piękną metamorfozę, fot. YouTube/Polsat
Marzena Kipiel-Sztuka przeszła piękną metamorfozę, fot. YouTube/Polsat

13.05.2023 21:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzena Kipiel-Sztuka podniosła się po ciężkich chwilach i zachwyciła fanów swoją metamorfozą. Zrzucone 15 kilogramów spowodowało nie tylko smuklejszą sylwetkę, ale również ogólnie zdrowszy "look" aktorki. Słynna odtwórczyni Halinki Kiepskiej zdradziła, z czego zrezygnowała, żeby osiągnąć taki efekt.

Były czasy, w których "Świat według Kiepskich" był jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnych w Polsce. Ta opowieść o utartym modelu życia polskiej rodziny trwała ponad 22 lata, a kiedy Polsat ogłosił jej zakończenie, można powiedzieć, że pewien etap telewizji znad Wisły się zakończył. Nie oznacza to jednak, że bohaterowie serialu — Kiepscy — zniknęli z życia publicznego. W końcu aktorzy rzadko znają słowo "emerytura".

Marzena Kipiel-Sztuka schudła 15 kg - Pyszności; foto: Facebook
Marzena Kipiel-Sztuka schudła 15 kg - Pyszności; foto: Facebook

Tym sposobem dowiadujemy się, że Marzena Kipiel-Sztuka, odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej, przeszła ostatnio niemałą metamorfozę. Schudła 15 kilogramów i dosłownie widać w niej nową energię. To dobre wieści, zwłaszcza że ostatnie doniesienia o aktorce nie były takie pozytywne. Co konkretnie zmieniło się w jej życiu?

Marzena Kipiel-Sztuka na diecie

Pandemia mocno nadszarpnęła budżetem domowym gwiazd telewizji i teatru. Kryzys nie ominął Marzeny Kipiel-Sztuki, która w tym czasie nabawiła się niemałych problemów finansowych. Bezdzietna i owdowiała aktorka ratowała się wtedy, jak mogła — wypłaceniem środków z lokaty, zaskórniakami, a nawet zbiórką pieniędzy. A to wszystko z potworną chorobą w tle, ponieważ pani Marzena od lat zmaga się z depresją. 

To dlatego widząc ją odmienioną, odchudzoną i w lepszej kondycji, nie pozostaje nic innego jak się cieszyć. Jak przyznała aktorka w jednym z wywiadów, jej metamorfoza polegała między innymi na ograniczeniu palenia i rzuceniu innych używek. Ponadto wykluczyła z diety kilka produktów, dzięki czemu schudła 15 kilogramów.

Marzena Kipiel-Sztuka zrezygnowała z używek - Pyszności; foto: Canva
Marzena Kipiel-Sztuka zrezygnowała z używek - Pyszności; foto: Canva
Ograniczyłam niektóre produkty. Spożywam mniej węglowodanów, a więcej warzyw i owoców. Zaczęłam jeść o stałych porach. Wcześniej nie pilnowałam tego zbytnio, a odżywiałam się beznadziejnie. W moim menu były produkty ze stacji benzynowych oraz amerykańskich fast foodów

- opowiadała Marzena Kipiel-Sztuka w wywiadzie dla tygodnika "Na Żywo". Trzymamy kciuki za utrzymanie postanowień!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także