Ten artysta tworzy swoje oryginalne arcydzieła na jedzeniu. Coś niesamowitego!

Hasan Kale to utalentowany artysta, który tworzy niesamowite projekty. Na tym jednak nie koniec. Mężczyzna jako płótno pod swoje prace wykorzystuje niecodzienny materiał, a mianowicie – jedzenie!

Nie wierzysz? Obejrzyj poniższą galerię, a wszystko stanie się jasne!

#1

… chocolate…..

Posted by HasanKale on Sunday, August 6, 2017

#2

…..happy new year…..mutlu yıllar….2017 sizlere sağlık,huzur,barış ve neşe getirsin….sevgilerimle…..

Posted by HasanKale on Saturday, December 31, 2016

#3

……pumpkin seed……

Posted by HasanKale on Monday, December 26, 2016

#4

… 19 mayıs Atatürk 'ü anma gençlik ve spor bayramı kutlu olsun……

Posted by HasanKale on Friday, May 19, 2017

#5

….deniz feneri….kiraz çekirdeği üzerinde…

Posted by HasanKale on Friday, June 16, 2017

#6

…..yumurtanın en güzel hali….mavi….

Posted by HasanKale on Tuesday, September 27, 2016

#7

……fog….now on bananas…..

Posted by HasanKale on Tuesday, September 6, 2016

#8

…..şeftali çekirdeğinin içinde fırtına…….

Posted by HasanKale on Sunday, July 24, 2016

#9

….rainbow….

Posted by HasanKale on Friday, July 28, 2017

#10

…….macaron………

Posted by HasanKale on Sunday, June 12, 2016

#11

…..pasta…..

Posted by HasanKale on Saturday, April 16, 2016

#12

…..baklava……

Posted by HasanKale on Saturday, May 13, 2017

#13

……Turkish delight….walnuts….

Posted by HasanKale on Monday, November 30, 2015

#14

…..hazelnut…..

Posted by HasanKale on Saturday, February 27, 2016

#15

….almond…..

Posted by HasanKale on Friday, April 14, 2017


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×