PrzepisSekret aktorki. Katarzyna Figura chudnie na potęgę i jest nie do poznania

Sekret aktorki. Katarzyna Figura chudnie na potęgę i jest nie do poznania

Katarzyna Figura bardzo schudła (Instagram)
Katarzyna Figura bardzo schudła (Instagram)

03.07.2023 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Figura od lat uważana jest za seksbombę. Zawsze prezentowała się pięknie i zachwycała fanów polskiego kina. W każdym ubraniu i rozmiarze wyglądała nieziemsko. Ostatnio przeszła ogromną metamorfozę i bardzo schudła. Ta zmiana bardzo zmartwiła jednak jej miłośników.

Czy to tylko dieta, a może coś bardziej poważnego? Fani zastanawiają się nad tym, co takiego się stało. Aktorka schudła kilkanaście lat temu. Mówiło się, że podstawą jej menu było sushi. Okazało się jednak, że zrezygnowała ze słodyczy, białego chleba, ziemniaków, makaronu oraz kaszy. Katarzyna Figura wzięła udział w sesji do Playboya. Zrobiła wtedy furorę. Jej wyglądem wszyscy się zachwycali.

Katarzyna Figura przeszła ogromną metamorfozę

Jeszcze nie tak dawno temu aktorka nieco przybrała na wadze. Zauważyć to mogliśmy w filmie "Chrzciny". Katarzyna Figura występowała wtedy w szarym sweterku, który nieco zakrywał jej bardziej krągłe kształty. Kilka miesięcy później na czerwonym dywanie pozowała odmieniona. Od razu można było zauważyć, że zgubiła kilkanaście kilogramów. Fani bardzo się tym zmartwili, gdyż proces utraty wagi przebiegł bardzo szybko. Wszyscy zastanawiają się nad tym, na jakiej jest diecie. Może zdarzyło się coś innego?

Katarzyna Figura przeszła metamorfozę (Instagram)
Katarzyna Figura przeszła metamorfozę (Instagram)

Aktorka dba o swoje zdrowie

Jaki jest jej sekret? Co takiego robi, że mimo tak sporej metamorfozy, wygląda cały czas zjawiskowo? Miłośnicy kina zastanawiają się nad tym, jak wygląda jej dieta. Kilkanaście lat temu mocno ograniczyła węglowodany, eliminując przede wszystkim słodkie przekąski. Teraz też stara się dbać o swoje zdrowie, gdyż jest ono dla niej bardzo ważne.

Niedawno mogliśmy podziwiać ją na ściance "Orłów", czyli gali, na której wręcza się nagrody związane z polskimi filmami. Katarzyna Figura swoim nowym wyglądem chwali się na Instagramie. Fani wychwalają ją pod niebiosa. Aktorka cały czas jest aktywna zawodowo. Wszyscy czekamy na filmy z jej udziałem. Jesteśmy pewni, że będą tak samo dobre, jak poprzednie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także