NewsyMagda Gessler zrzuciła 13 kg i to bez większych wyrzeczeń. Dietetyk zachwycony sposobem

Magda Gessler zrzuciła 13 kg i to bez większych wyrzeczeń. Dietetyk zachwycony sposobem

Magda Gessler schudła 13 kg - Pyszności; foto: Facebook oraz YouTube
Magda Gessler schudła 13 kg - Pyszności; foto: Facebook oraz YouTube

23.05.2023 11:55, aktual.: 23.05.2023 12:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler zdradziła swój patent na zrzucenie zbędnych kilogramów, a doktor dietetyki podjął się jego zrecenzowania. Tym razem Michał Wrzosek nie miał się do czego przyczepić, pochwalił restauratorkę i raz jeszcze przypomniał o podstawach dążenia do nowej, lepszej sylwetki. 

Najsłynniejsza polska restauratorka i prowadząca "Kuchenne Rewolucje" pozostaje w centrum uwagi wszystkich śledzących perypetie polskiej sceny kulinarnej już od wielu lat. Niektórzy z nas mogli nawet nie zorientować się, że Magda Gessler nie jest już młodzieniaszką — skończyła bowiem 69 lat. Jak widać, ten wiek nie stał jednak na przeszkodzie, żeby gwiazda zdecydowała się zrzucić nieco kilogramów. Jak postanowiła — tak zrobiła. Aktualnie Gessler schudła już 13 kg. Jak tego dokonała?

Magda Gessler chudnie w oczach

Zaciekawieni odmianą sylwetki słynnej restauratorki dziennikarze postanowili dopytać jej, co musiała zmienić w sposobie odżywiania, żeby to osiągnąć. W wywiadzie udzielonym serwisowi Party Magda Gessler zdradziła nieco szczegółów swojej metamorfozy. 

Jem mniejsze porcje! To żadne odkrycie, ale działa. Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi

- przekazała w rozmowie kucharka, a jej słowa nie umknęły uwadze Michała Wrzoska, trenera sportowego i doktora dietetyki, który od lat udziela Polakom praktycznych porad dotyczących odżywiania.

Magda Gessler postawiła na mniejsze posiłki - Pyszności; foto: Canva
Magda Gessler postawiła na mniejsze posiłki - Pyszności; foto: Canva

Michał Wrzosek ocenia sposób na odchudzanie Magdy Gessler

W swoim nagraniu dotyczącym metamorfozy restauratorki Michał Wrzosek raz jeszcze podkreślił, co jest mianem prawidłowego podejścia do odchudzania. Jako przykład przytoczył właśnie Magdę Gessler, która — według dietetyka — wykazała naprawdę dużą dawkę zdrowego rozsądku.

Magda ma 69 lat i na swoim przykładzie pokazuje, że wiek nie stanowi przeszkody do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Jestem dietetykiem klinicznym i muszę pochwalić Magdę, bo schudła mądrze i nie promuje, jak wiele gwiazd, niezdrowych głodówek i detoksów

- przyznał dietetyk i przypomniał swoim słuchaczom, że zrzucanie kilogramów to nie zasługa głodzenia się, lecz prawidłowego nawodnienia i mniejszych, za to częściej spożywanych posiłków. Magdzie Gessler się udało, a przecież jej zawód musiał być dodatkowym utrudnieniem w powstrzymaniu się przed ciągłym podjadaniem. Wyczyn restauratorki może więc stać się motywacją dla innych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także