NewsyFriz wypuścił kolejny produkt. Dzieci oszaleją na jego punkcie

Friz wypuścił kolejny produkt. Dzieci oszaleją na jego punkcie

Woda witaminowa Ekipy- Pyszności, źródło: Instagram
Woda witaminowa Ekipy- Pyszności, źródło: Instagram
Ewa
02.08.2023 07:55

Ekipa Friza postanowiła wypuścić nowy produkt. Znany YouTuber tym razem postawił na napój. Woda witaminowa będzie hitem tego lata?

Karol Wiśniewski to znany influencer, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży. Poza byciem twórcą wideo jest również prężnie działającym biznesmenem. Chcąc wykorzystać czas swojej popularności, wypuszcza produkty sygnowanego swoją marką. Do sklepów trafiły już lody i donuty Ekipy, batoniki oraz cukierki. Tym razem nowy produkt ma nieco spokojniejszą szatę graficzną, a do współpracy zaproszono również Julię Żugaj.

Woda witaminowa Friza

Ekipa Holding to grupa spółek, która zajmuje się inwestowaniem oraz zarządzaniem prawami autorskimi kanałów Karola Wiśniewskiego. Tym razem na rynek wprowadza wody witaminowe Norush, które promować ma Friz oraz Julia Zugaj, znana młodszemu pokoleniu influencerka. Za samo wprowadzenie odpowiedzialna jest z kolei nowa spółka Essa Co. (Ekipa & Spotlight Supergoods Alliance).

Postawiono na trzy smaki napojów: jagoda z limetką, arbuz oraz mandarynka. Napój "Mindfuel" ma dostarczy witaminę B12, cynk i magnez, poprawiając koncentrację, a "Glow up" to odpowiedź na zapotrzebowanie naszego organizmu na biotynę, selen oraz cynk.

Smak jest jasno wyróżniony na butelce, a etykiety przygotowane są z dbałością o detale. Opisy produktu, również bez ściemy i zadęcia, rezonują z autentycznością charakteru marki i zostały zaprojektowane tak, aby przemawiać do konsumentów ich językiem. Nawet pojemność nie jest przypadkowa i kombinacja cyfr ma swoje unikalne znaczenie, wspierające konsumenta w jego życiu- mówi Krzysztof Misiałkiewicz, prezes zarządu Essa Co.
Woda witaminowa Friza- Pyszności, źródło: Instagram
Woda witaminowa Friza- Pyszności, źródło: Instagram

Napój już trafił do sprzedaży

Woda witaminowa promowana przez Friza trafiła do sprzedaży 2 sierpnia 2023 roku. Dostępna będzie na początku w sieci sklepów Żabka. Młodzi fani zacierają ręce, a rodzice oddychają z ulgą- napoje promowane są jako zdrowe i pełne witamin. Można zauważyć również pewną zmianę- nie ma krzykliwego logo Ekipy, a jedynie zupełnie nowa nazwa "Rush". Może to zamknąć pewien etap i otworzyć drzwi do produkcji całkiem nowego merchu. Obrandowany produkt ma być zdrową alternatywą na półach. Fani zauważają jednak podobieństwo do popularnego za granicą napoju "Prime", który powstał we współpracy dwóch znanych YouTuberów: KSI oraz Logana Paula.

Czy nowy napój pobije rekord popularności kultowych już lodów Ekipy?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także