NewsyCeny w sklepie Magdy Gessler w końcu pozytywnie zaskakują. Miłośnicy leśnych darów odetchną z ulgą

Ceny w sklepie Magdy Gessler w końcu pozytywnie zaskakują. Miłośnicy leśnych darów odetchną z ulgą

Ceny w sklepie Magdy Gessler w końcu pozytywnie zaskakują. Miłośnicy leśnych darów odetchną z ulgą
Agnieszka
25.09.2022 11:27

Delikatesy Magdy Gessler "U Fukiera" oferują szeroki wybór regionalnych produktów. W związku z tym możemy tam znaleźć m.in. wędlinę, grzyby, czy smalec. Okazuje się, że ceny grzybów mogą was pozytywnie zaskoczyć. W związku z tym ile kosztują marynowane maślaki w delikatesach Magdy Gessler? Z przyjemnością odpowiemy na to pytanie.

Ceny grzybów w delikatesach Magdy Gessler

Grzyby - Pyszności; Foto: Canva.com
Grzyby - Pyszności; Foto: Canva.com

W delikatesach Magdy Gessler możemy kupić nie tylko pyszną wędlinę, ale również suszone oraz marynowane grzyby. Poza tym znajdziemy tam zestawy prezentowe bogate w takie produkty jak ser kozi, gołąbki cielęce, czy jabłkowy sok tłoczony. Oferowana żywność odznacza się wyjątkowym smakiem oraz jakością. W związku z tym wydawałoby się, że jej koszt jest również wysoki.

Okazuje się jednak, że ceny grzybów są wyjątkowo przystępne. W delikatesach mamy do wyboru grzyby suszone oraz marynowane. Za słoik marynowanych maślaków zapłacimy 22, 86 zł. W podobnej cenie są również marynowane podgrzybki. Jednak za kurki marynowane staropolskim sposobem zapłacimy nieco więcej, bo 26, 67 zł.

Jeśli chodzi o suszone grzyby - ich cena waha się pomiędzy 16, a 27 zł. W ofercie znajdziemy m.in. krojone borowiki lub ich kapelusze. Produkty wspaniale sprawdzą się jako dodatek do sosów, zup, czy potraw mięsnych.

Pozostałe produkty w delikatesach

Żurek - Pyszności; Foto: Canva.com
Żurek - Pyszności; Foto: Canva.com

W delikatesach U Fukiera kupimy również wspaniałe potrawy powstałe na bazie grzybów. Wśród nich możemy wymienić żur na prawdziwkach (45 zł), czy gulasz cielęcy z leśnymi grzybami (57,14 zł). Oczywiście ich ceny są wyższe niż w przypadku marynowanych, czy suszonych grzybów. Nic w tym dziwnego w końcu są to gotowe potrawy bogate w wiele pysznych składników. Jednak nadal dania te nie są aż tak drogie jak np. krem chrzanowy na zakwasie z żuru z pulpetami cielęcymi. Należy zaznaczyć, że potrawa ta kosztuje aż 75 zł.

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować roladki kurczaka z pieczarkami i sosem serowym krok po kroku. Potrawa wspaniale sprawdzi się na obiad dla całej rodziny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także