NewsySprawdziła, co się stanie z Burgerem Drwala z McDonald's po 9 miesiącach w lodówce. Efekt był porażający

Sprawdziła, co się stanie z Burgerem Drwala z McDonald's po 9 miesiącach w lodówce. Efekt był porażający

Burger Drwala - Pyszności; Foto screen z https://www.tiktok.com/@aniawojdas
Burger Drwala - Pyszności; Foto screen z https://www.tiktok.com/@aniawojdas

21.10.2022 09:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kanapka Drwala należy do kategorii tych najpopularniejszych, które są serwowane w sezonie jesienno-zimowym w McDonald's. Niektórzy miłośnicy tego burgera, decydują się na nieco odważne kroki. Świetnym przykładem jest tu Ania Wojdas - Tik-Tokerka, która postanowiła zjeść go... po 9 miesiącach!

Kanapka Drwala po kilku miesiącach ciągle świeża!

Wraz ze zbliżającą się zimą, miłośnicy jedzenia fast-food z utęsknieniem oczekują pojawienia się w menu McDonald's - Kanapki Drwala, po którą ustawiają się prawdziwe tłumy. I mówimy tu zarówno o kolejkach do samych zamówień w restauracji, jak i długim "sznurze" samochodów, ustawionych do McDrive'a. W opinii wielu osób, to właśnie burger Drwala jest najsmaczniejszą kanapką, którą można znaleźć w tej amerykańskiej sieci. Jedni decydują się zjeść kanapkę, tuż po zakupie. Są też tacy, tak jak Ania Wojdas, którzy przechowują ją w lodówce i zamrażarce przez kilka miesięcy.

Kanapka Drwala po 9 miesiącach - Pyszności; Foto screen z https://www.tiktok.com/@aniawojdas
Kanapka Drwala po 9 miesiącach - Pyszności; Foto screen z https://www.tiktok.com/@aniawojdas

Efekt? Na pewno może nas zaskoczyć. Ania Wojdas, czyli popularna Tik-Tokerka, którą obserwuje ponad 40 tysięcy użytkowników, postanowiła wspomnianą kanapkę Drwala przechować w opakowaniu w lodówce oraz w zamrażarce przez 9 miesięcy. Po tym czasie, burger znacząco nie zmienił wyglądu, nie pojawiła się też żadna pleśń, a kanapka Drwala wyschła na wiór. Składniki można było łamać tak, jakby były stworzone z piaskowca. Burger przechowany w zamrażarce postanowiła z kolei zjeść. Jak oceniła smak? Wystawiła ocenę 5/10, czyli tak średnio.

Kiedy kanapka Drwala pojawi się w ofercie McDonald's w 2022 roku?

Jeśli planujesz w tym roku spróbować słynnej kanapki Drwala, to nie polecamy naśladować popularnej Tik-Tokerki. Najlepiej będzie udać się do restauracji McDonald's, zakupić kanapkę i od razu ją zjeść. W menu tej popularnej sieci fast-food, najprawdopodobniej pojawi się po 20 listopada i będzie ją można zamówić aż w pięciu różnych wersjach, aż do końca stycznia 2023.

Powrót burgera Drwala- Pyszności
Powrót burgera Drwala- Pyszności

Jakie hamburgery będą dostępne? Burger Drwala z kurczakiem, Burger Drwala z żurawiną, Burger Drwala na ostro, Burger Drwala z grillowaną cebulką i Podwójny Burger Drwala. Sieć restauracji znów spodziewa się w związku z tym prawdziwych tłumów. A Ty, czy staniesz w tej kolejce?

Zobacz na naszym kanale YouTube przepis na domowy burger Drwala, który Cię zachwyci:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także