NewsyJoanna Kurowska chudnie na potęgę. Zrezygnowała z popularnych produktów i są efekty

Joanna Kurowska chudnie na potęgę. Zrezygnowała z popularnych produktów i są efekty

Joanna Kurowska to znana i ceniona polska aktorka
Joanna Kurowska to znana i ceniona polska aktorka
Źródło zdjęć: © Facebook, Instagram | Joanna Kurowska
25.02.2024 09:45, aktualizacja: 25.02.2024 10:55

Polska gwiazda przeszła sporą metamorfozę. Ile kilogramów udało się jej zrzucić i jak tego dokonała?

Metamorfozy gwiazd ze świata show-biznesu zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w przypadku polskiej aktorki, którą kocha i podziwia wielu Polaków. Mowa tu oczywiście o Joannie Kurowskiej

Znana aktorka wprowadziła kilka zmian w codziennej diecie, które przyniosły niesamowite efekty. Widać je gołym okiem. Do tej pory udało się jej schudnąć kilka kilogramów. W jaki sposób?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Schudła już 8 kilogramów

Joanna Kurowska to polska gwiazda, której nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Świetnie odnalazła się zarówno na scenie kabaretowej, jak i w niejednej roli aktorskiej. Wielu Polaków pokochało ją m.in. za rolę Jadwigi Graczyk w serialu "Graczykowie". Obecnie aktorkę można podziwiać m.in. w serialu "Teściowie", gdzie wciela się w rolę Wioli Nagórskiej. 

Aktorka w wywiadzie dla "Super Expressu" opowiedziała, co zmotywowało ją do wprowadzenia zmian, a co za tym idzie, niesamowitej metamorfozy. Jak się okazuje, wszystko zaczęło się od złamanej nogi. Gwiazda zaczęła odczuwać spore przeciążenie oraz dyskomfort, dlatego wiedziała, że jest to dobry czas, aby coś zmienić. Jak sama przyznała, osobom szczuplejszym łatwiej i lepiej się żyje. I trzeba przyznać, że aktorka odniosła prawdziwy sukces na tym polu. Od wprowadzenia zmian schudła 8 kilogramów!

Jak wygląda dieta aktorki?

W trakcie przeprowadzonego wywiadu aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i wyjaśniła, jak dokładnie udało się jej osiągnąć tak spektakularne efekty. Jak się okazuje, do całej sprawy podeszła bardzo poważnie i zdecydowała się na pomoc specjalisty. Co jest najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem. 

Joanna Kurowska przede wszystkim uważa na to, co je. Z jej codziennej diety zniknęły zupełnie 4 produkty, a mianowicie: ryż, pieczywo, makarony oraz mąka. Zamiast nich aktorka postawiła na chude mięso, ryby oraz warzywa. 

Zanim się pożegnamy, chciałabym podkreślić, że ogromne wrażenie zrobiła na mnie nie tylko sama metamorfoza aktorki, ale i jej podejście do całej sprawy. Historia artystki pokazuje, że na zmiany nigdy nie jest za późno. Należy jednak pamiętać, aby taką decyzję podobnie jak Joanna Kurowska podejmować świadomie. Wszelkie zmiany powinny być wprowadzane pod okiem specjalistów. Menu aktorki składa się z pożywnych i smacznych produktów, co jest najlepszym dowodem, że aby osiągnąć wymarzone efekty, nie trzeba wcale przechodzić na restrykcyjne diety. A ty co sądzisz o metamorfozie i diecie polskiej gwiazdy? 

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także