NewsyPoszła na pokaz Thermomixa i zakochała się w sprzęcie. Słowa męża ją wkurzyły

Poszła na pokaz Thermomixa i zakochała się w sprzęcie. Słowa męża ją wkurzyły

Pyszności - fot. Adobe Stock
Pyszności - fot. Adobe Stock
Ewa
08.02.2023 10:17, aktualizacja: 08.02.2023 13:31

Młoda kobieta poszła na pokaz Thermomixa. Jej mąż nie wytrzymał i stanowczo zabronił jej kupować sprzętu. Popularne urządzenie stało się kością niezgody.

Thermomix to sprzęt, który opanował w ostatnich latach polskie domy. Możemy się założyć, że każdy zna osobę, która go posiada lub nad kupnem jeszcze się zastanawia. Zdecydowanie jest o czym myśleć, bo Thermomix do tanich sprzętów zdecydowanie nie należy. Thermomix® TM6 kosztuje 5 995 zł. Do tego doliczyć trzeba koszt abonamentu na platformę z przepisami oraz opcjonalnie dodatkowe akcesoria.

Pokaz Thermomixa spowodował awanturę

Aby zachęcić kolejne osoby do kupna, przedstawiciele Thermomixa organizują specjalne pokazy. Gotują na nich swoje popisowe potrawy, które mają pokazać wszechstronność i praktyczność tego urządzenia. Na jeden z takich pokazów udała się p. Monika.

Moja znajoma robiła u siebie pokaz Thermomixa. Zaprosiła mnie i jeszcze dwie koleżanki. Spędziłyśmy miło czas, ale przede wszystkim ZAKOCHAŁAM się w tym sprzęcie. W kilka chwil moja przyjaciółka wyczarowała zdrową sałatkę, robot szybko wyrobił ciasto na bułki i zblendował zupę na aksamitny krem. Na koniec zrobiłyśmy koktajl z bananów i mrożonych truskawek. Bomba! Czegoś takiego potrzebowałam w swojej kuchni

- relacjonuje nam nasza czytelniczka

Podwyżka cen Thermomixa- Pyszności
Podwyżka cen Thermomixa- Pyszności

Mąż pani Moniki nie podziela jej entuzjazmu. Kupno drogiego sprzętu szybko stało się kością niezgody w młodym małżeństwie.

Mówię mu o zaletach, jak mi to ułatwi życie i jakie to jest super. Jedyne, co go zainteresowało, to cena. Jak usłyszał, ile kosztuje - od razu powiedział, że po jego trupie. A przecież można wziąć na raty, często są promocje, że te raty to tylko 0%.

"Przerost formy nad treścią"

Mąż zwrócił kobiecie uwagę, że Thermomix jest droższy niż jakikolwiek inny sprzęt w domu, a cena jest mocno przesadzona.

Powiedział tylko: "ja myślałem, że tam się świniaka wrzuca i wychodzą hamburgery za taką cenę"

- opowiada rozżalona kobieta

Para pokłóciła się mocno o zakup kuchennego gadżetu. Mimo przedstawienia listy zalet, mąż wciąż nie zgadzał się na zakup. Swoją decyzję motywował nie tylko ceną, ale również faktem, że żona to "gadżeciara" i zaraz zapomni o nowym nabytku.

Kto by pomyślał, że tak drogi "garnek" z funkcją siekania może wywołać tyle poruszenia?

Garnek oleju i łyżka - z ich pomocą stworzysz zjawiskową przekąskę!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także