NewsyPokazała, jak się zachowują Polacy na wakacjach. "Zapłacone, to zjedz"

Pokazała, jak się zachowują Polacy na wakacjach. "Zapłacone, to zjedz"

TikTok https://www.tiktok.com/@44stt
TikTok https://www.tiktok.com/@44stt
Źródło zdjęć: © TikTok

02.10.2023 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wakacje all inclusive to marzenie wielu Polaków. Nie zawsze jednak wyjazd do luksusowego kurortu kończy się tak, jak się spodziewamy. Niektórzy turyści potrafią zachowywać się w sposób, który zaskakuje. Ich podejście do "wszystko płatne" potrafi rozbawić do łez.

Nie zawsze wakacje all inclusive równają się z relaksem i spokojem. Niestety bardzo często zdarza się, że po przybyciu do hotelu, w którym wykupiło się nocleg, można przeżyć wielkie rozczarowanie. Niektórym jednak szczęście potrafi dopisać i hotel, w którym przychodzi im spędzić urlop, ma do zaoferowania tyle atrakcji, że chciałoby się ze wszystkiego na raz skorzystać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wakacje all inclusive według Polaków

Tiktokerka @44stt opublikowała wideo, w którym parodiuje zachowania Polaków na wakacjach all inclusive. "Masz all inclusive, to możesz wszystko brać za darmo", "patrz na zachód, zapłacone, to patrz", "zapłacone to jedz", "niedobre, ale zapłacone, to zjem" - mówi w nagraniu.

Okazuje się, że takie samo spojrzenie mają internauci, którzy obejrzeli materiał tiktokerki i wielokrotnie byli świadkami podobnych sytuacji. "Pracuję na lotnisku i serio ludzie myślą, że all inclusive zaczyna się w chwili wejścia na lotnisko. Ostatnio nie chcieli zapłacić w kawiarni za kawę" - komentuje jedna użytkowniczka platformy społecznościowej. "Byłam 2 tygodnie i dosłownie mój tata tak robił", "Ja też tak robię" - dodają kolejni.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także