NewsyTak wygląda restauracja po "Kuchennych rewolucjach". Widok wywołuje mdłości

Tak wygląda restauracja po "Kuchennych rewolucjach". Widok wywołuje mdłości

Restauracja po Kuchennych Rewolucjach - Pyszności; Foto screen z https://www.facebook.com/KuchenneRewolucjeTVN/ i https://www.facebook.com/magdagessler.official/
Restauracja po Kuchennych Rewolucjach - Pyszności; Foto screen z https://www.facebook.com/KuchenneRewolucjeTVN/ i https://www.facebook.com/magdagessler.official/
21.02.2023 08:56

Magda Gessler zasłynęła z odmiany oblicza wielu polskich restauracji. Okazuje się jednak, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. Czy kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" przejdzie swoją rewolucję?

Tak wygląda restauracja po "Kuchennych Rewolucjach"

Jeśli oglądasz program "Kuchenne Rewolucje", który jest emitowany na stacji TVN, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak wygląda jakość świadczonych usług, w przypadku niektórych restauracji. Magda Gessler — popularna jurorka i restauratorka dokłada wszelkich starań, by odmienić oblicze punktów gastronomicznych w konkretnych miejscowościach.  Jednak, czy ta restauracja po "Kuchennych Rewolucjach", przejdzie swoją przemianę?

Restauracja - Pyszności; Foto: facebook.com/magdagessler.official
Restauracja - Pyszności; Foto: facebook.com/magdagessler.official

Może być ciężko. Szczególnie że w wielu przypadkach, największym problemem jest nie czystość w obiekcie, ale jakość i smak serwowanych dań. Zdjęcie, które opublikowała Magda Gessler na swoim Facebooku, mrozi krew w żyłach. To nie scena z horroru, a restauracyjna rzeczywistość.

To nie scena z horroru... Ani strasznej bajki. To wnętrze kolejnej restauracji "Kuchenne Rewolucje"! Aaaaa widzicie to... Takie miejsca są przeze mnie zamieniane w słoneczne, pełne energii i smaku. Jak myślicie... Czy udało mi się tam coś zjeść?

- zapytała popularna restauratorka.

Czy Magdzie Gessler udało się zjeść posiłek w tej restauracji?

Niestety, ale ta restauracja po "Kuchennych Rewolucjach", nie zachęca do wizyty, a tym bardziej do skosztowania posiłku. Czy restauratorka jest podobnego zdania? Tego dowiesz się w odcinku Kuchennych Rewolucji. Oburzenia nie kryją jednak internauci i fani programu. Dla wielu osób to prawdziwy szok, że właściciele nie skorzystali z otrzymanej przez Magdę Gessler szansy. Wielu z nich otwarcie przyznaje, że nie nie zdecydowaliby się na wizytę w tym miejscu.

Ja bym tam nic nie zjadła, nawet po rewolucjach, bo nikt się nie zmienia ot tak z czystością.Ja bym nic w takich warunkach nie tknęła.Takie widoki nie zachęcają do bycia w tej restauracji... A co dopiero mówić o jedzeniu.

A jakie jest twoje zdanie na ten temat? Czy odwiedziłbyś taką restaurację?

Zobacz na naszym kanale YouTube, jak z pomysłem zrobić niesamowite śniadania:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także