NewsyZaczęło się. Wielka promocja w Biedronce. Ceny drastycznie w dół

Zaczęło się. Wielka promocja w Biedronce. Ceny drastycznie w dół

Wikimedia
Wikimedia

27.02.2023 09:00, aktual.: 27.02.2023 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Popularny dyskont już po raz kolejny postanowił zaskoczyć licznymi przecenami. W tym tygodniu wyjątkowe promocje w Biedronce obejmują wiele produktów, które posłużą do przygotowania wyśmienitych dań. Co warto kupić?

Biedronka zaskakuje cenami!

Nie powinno być żadnym zaskoczeniem to, że każdy tydzień przynosi ze sobą coś wspaniałego, jeśli zamierzasz zrobić zakupy w popularnym dyskoncie. W tym tygodniu propozycje cen niektórych produktów powinny wywołać efekt "wow"! Szczególnie, że już po raz kolejny w ostatnim czasie, w promocji będzie bardzo pożądane masło. Jakie dokładnie są wyjątkowe promocje w Biedronce w tym tygodniu?

Gazetka Biedronki - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl
Gazetka Biedronki - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl

Za kostkę masła 200 g Mleczna Dolina zapłacisz jedynie 3,49 zł. Należy jednak spełnić odpowiednie warunki. Musisz kupić 3 sztuki tego produktu i jednocześnie posiadać kartę lub aplikację Moja Biedronka.

To jeszcze nie wszystko, bo produktów w korzystnej cenie, jest o wiele więcej. Ulubiony sos lub zupę przygotujesz z pieczarek, których opakowanie 500 g kosztuje 4,79 zł. Jeśli zaś lubisz gołąbki lub bigos, to koniecznie powinieneś zakupić kapustę białą, której kilogram kosztuje zaledwie 1,99 zł.

Drób, wędliny i ser - pozostałe wyjątkowe promocje w Biedronce

Planując obiad z wykorzystaniem drobiu, dobrze będzie zakupić świeżą ćwiartkę z kurczaka pakowaną próżniowo, której cena w tym tygodniu to jedyne 4,99 zł za kilogram. Co więcej, do 1 marca w korzystnej cenie kupisz też świeży filet z kurczaka pakowany próżniowo za zaledwie 17,99 zł za kilogram.

Promocje w Biedronce - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl
Promocje w Biedronce - Pyszności; Foto screen z biedronka.pl

Pamiętaj również, że to śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia. Dlatego, jeśli lubisz kanapki, to pamiętaj, by kupić wędlinę. Najkorzystniej w tym tygodniu przedstawia się oferta polędwicy sopockiej Kraina Wędlin. Kupując 2 opakowania i posiadając kartę lub aplikację Moja Biedronka, zapłacisz za nią 3,49 zł za opakowanie. Podobne zasady dotyczą sera żółtego salami w plastrach Światowid, który kosztuje 6,99 zł (w przypadku zakupu dwóch opakowań). Jeśli planujesz zakupy, to te promocje na pewno zrobią wrażenie.

Sprawdź na naszym kanale YouTube, jak zrobić ciasto francuskie na słodko:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także