NewsyKinga Rusin ma piękną sylwetkę. Przygotowując posiłki, trzyma się jednej zasady

Kinga Rusin ma piękną sylwetkę. Przygotowując posiłki, trzyma się jednej zasady

Kinga Rusin zachwyca idealną sylwetką
Kinga Rusin zachwyca idealną sylwetką
Źródło zdjęć: © Instagram | kingarusin
31.08.2023 18:18

Czy wiesz, jak o swoje ciało dba Kinga Rusin? Znana dziennikarka, pomimo upływu lat zachwyca idealną sylwetką. Jak to robi?

W polskim show-biznesie można wskazać kilka gwiazd, które wyglądają wręcz idealnie. Tak, jakby zatrzymał się dla nich czas. Wymienić można tu, chociażby Grażynę Torbicką, Małgorzatę Kożuchowską, czy Ewę Gawryluk. Do tych sław należy zaliczyć także Kingę Rusin

Jeśli jesteś ciekaw, jak dziennikarka dba o swoje ciało i na czym opiera się jej dieta, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca. Już za moment wszystko będzie jasne!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak wygląda menu Kingi Rusin?

Kilka miesięcy temu rąbka tajemnicy w tym temacie uchyliła sama zainteresowana. Wtedy to podzieliła się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Jak się okazuje, pani Kinga od wielu lat nie je mięsa. Co więcej, jest bardzo zadowolona z tej decyzji. 

Nie piję też krowiego mleka, nie jem masła i innych produktów odzwierzęcych. Moja dieta jest dobrze zbilansowana, bo białko zwierzęce zastępuję roślinnym (rośliny strączkowe). Najważniejsze jest jednak to, jak się czuję, a czuję się lepiej niż kiedykolwiek i to chyba widać. Jestem aktywna, uprawiam ekstremalne sporty, mam mnóstwo energii!

 pisze Kinga Rusin. 

Oczywiście dziennikarka w swoim poście zaznaczyła, że taka decyzja to indywidualna sprawa. Jak sama podkreśla, jej decyzja była w 100 proc. świadoma. Kobieta rezygnowała z mięsa stopniowo. Najpierw zaczęła je ograniczać, aż w końcu zupełnie zaprzestała je jeść.

Nigdy od tamtej pory mnie do niego nie ciągnęło, nigdy nie „tęskniłam” za jego smakiem, nigdy nie żałowałam tej zmiany.

relacjonuje dalej gwiazda

Swoim patentami podzieliła się w książce

Z postu Kingi Rusin dowiadujemy się również, że nawykami żywieniowymi oraz sprawdzonymi przepisami podzieliła się już wcześniej w swojej książce "Jak zdrowo i pięknie żyć czyli ekoporadnik."

Do książki dotarli dziennikarze Faktu. Jak się okazuje, Kinga Rusin stawia na dietę antyoksydacyjną, w którą świetnie wpisuje się kuchnia śródziemnomorska. Prezenterka każdy dzień rozpoczyna od wypicia szklanki ciepłej wody z dodatkiem imbiru oraz cytryny. To jednak nie koniec. Zdaniem dziennikarki należy wsłuchać się w swój organizm, aby ułożyć odpowiednie menu pod własne potrzeby. Pani Kinga je w ciągu dnia 5 posiłków - 2 mniejsze i 3 większe. Nie zapomina też o odpowiednim nawodnieniu. W ciągu doby wypija 2 litry wody. Ma też ogromną słabość do pomidorów

Zanim się pożegnamy, koniecznie daj mi znać, co myślisz o diecie Kingi Rusin. Byłbyś w stanie obejść się bez mięsa?

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także