NewsyKrzysztof Skiba szykuje się do ślubu z dużo młodszą partnerką. Zrzucił już 6 kilogramów

Krzysztof Skiba szykuje się do ślubu z dużo młodszą partnerką. Zrzucił już 6 kilogramów

Krzysztof Skiba zrzucił już 6 kg - Pyszności; foto: Facebook
Krzysztof Skiba zrzucił już 6 kg - Pyszności; foto: Facebook

11.05.2023 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ślub ze znacznie młodszą partnerką stał się motywacją Krzysztofa Skiby do walki o smuklejszą sylwetkę. Muzyk jest na dobrej drodze — schudł już 6 kilogramów. Jakie produkty ograniczył?

Krzysztof Skiba nie jest jedyną polską gwiazdą, która postanowiła poślubić o wiele młodszą partnerkę. Przykładów nie brakuje: Piotr i Agata Rubikowie, Jan Englert i Beata Ścibakówna oraz oczywiście Cezary i Edyta Pazura. W tym ostatnim przypadku różnica wieku między małżonkami wynosi dokładnie tyle, ile u Krzysztofa Skiby i jego wybranki - 26 lat. Cóż, ten wynik i tak nie zrobiłby wrażenia na Alu Pacino, którego partnerka urodziła się ponad 50 lat po nim.

Krzysztof Skiba szykuje się do ślubu - Pyszności; foto: Facebook
Krzysztof Skiba szykuje się do ślubu - Pyszności; foto: Facebook

Starsi partnerzy muszą zdobyć się na nie lada wysiłek, by chociaż trochę zbliżyć się kondycyjnie do poziomu młodszych żon i narzeczonych. To właśnie zbliżający się ślub pchnął Krzysztofa Skibę do decyzji o zadbaniu o siebie. Muzyk zrzucił już 6 kilogramów, ale do osiągnięcia narzuconego sobie celu brakuje mu jeszcze dziesięciu. Jak w praktyce wygląda dbanie o formę lidera "Big Cyca"?

Krzysztof Skiba na diecie

To nie jest pierwszy raz, kiedy Krzysztof Skiba mówi "stop" kumulującym się kilogramom. Kiedyś udało mu się zrzucić aż 30 kg. Później muzyk na własnej skórze przekonał się, czym jest efekt jojo.

Mam młodą partnerkę, która niebawem zostanie moją żoną, więc muszę dbać o zdrowie. Jestem na diecie i ćwiczę. W ciągu miesiąca schudłem aż sześć kilo. Mam taki plan, żeby do wakacji zrzucić jeszcze dziesięć. Dwa lata temu schudłem trzydzieści kilo, ale potem przytyłem. Teraz liczę, że będzie inaczej

- opowiadał lider "Big Cyca" w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Muzyk potraktował to wyzwanie bardzo poważnie. Zrezygnował z jedzenia tłustych potraw i słodyczy. Nie pije również alkoholu. Skiba zlecił ułożenie szczegółowej diety profesjonalnej dietetyczce i korzysta ze specjalnego cateringu. Nie zapomniał również o odpowiedniej ilości aktywności fizycznej. Biega, chodzi na basen i raz w tygodniu gra w squasha.

Krzysztof Skiba jest na dobrej drodze do nowej sylwetki - Pyszności; foto: Facebook
Krzysztof Skiba jest na dobrej drodze do nowej sylwetki - Pyszności; foto: Facebook

Patrząc po wyrzeczeniach Skiby, a także jego zawziętości w dążeniu do celu, jesteśmy niemal pewni, że młodsza o 26 lat partnerka muzyka doceni te starania. Czy istnieje lepszy prezent ślubny niż dobrze wyglądający, wyszczuplony i aktywny fizycznie mąż? Powątpiewamy i życzymy przyszłej młodej parze wszystkiego dobrego!

Wypróbuj przepis na indyka w ananasie. Twoi bliscy będą zachwyceni tym daniem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także