NewsyMa 43 lata i ciało dwudziestolatki. Dorota Gardias młodnieje w oczach

Ma 43 lata i ciało dwudziestolatki. Dorota Gardias młodnieje w oczach

Dorota Gardias młodnieje w oczach. Fot. instagram/DorotaGardias
Dorota Gardias młodnieje w oczach. Fot. instagram/DorotaGardias
30.05.2023 18:36, aktualizacja: 30.05.2023 19:05

Dorota Gardias to znana i lubiana polska fotomodelka, dziennikarka i prezenterka pogody. Większość z nas zna ją właśnie z pracy pogodynki. Od lat promienieje i zachwyca piękną cerą oraz figurą. W czym tkwi sekret jej wyglądu? Dorota Gardias rozwiewa wątpliwości. 

Ci, którzy obserwują Dorotę Gardias na Instagramie, doskonale wiedzą, jak ważna jest dla niej aktywność fizyczna. Bardzo często publikuje zdjęcia z jazdy na rowerze, górskiej wspinaczki czy spacerów. Czy sekret jej figury tkwi właśnie w sporcie? Dorota Gardias zdradza, że ma to duże znaczenie, ale to nie wszystko.

Dorota Gardias od lat zachwyca figurą. Ma 43 lata, a wygląda na 20

Dorota Gardias ma 43 lata, ale zdecydowanie wygląda na 20 lat mniej. Wiele osób zastanawia się, w czym tkwi jej sekret urody. Czy wspaniałą sylwetkę zawdzięcza jakiejś wyjątkowej diecie? Dziennikarka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

- Staram się nie przekraczać 2000 kcal. Oprócz tego staram się być aktywna... Rower, trochę ćwiczeń w domu, bieganko - informowała Dorota Gardias w rozmowie z Plejadą w zeszłym roku.
- Jedyny mój problem ostatnio to to, że jem już dwa razy więcej, a cały czas chudnę, nie mogę się z tym pogodzić! Chyba zacznę jeść słodycze, których nie lubię, bo wolę kiełbasę. Ale, mówiąc poważnie: mam problem z wagą, cały czas chudnę i nie wiem, dlaczego, więc szukam przyczyny w organizmie. Mam nadzieję, że to tylko jakiś taki moment i to nic poważnego - mówiła.

Odważne zdjęcia Doroty Gardias. Spadła na nią fala krytyki

W ostatnim czasie na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia pochodzące z wystawy Maksymiliana Ławrynowicza "Przedwieczne", której Dorota Gardias była twarzą.

"Nigdy wcześniej nie miałam tak odważnego zdjęcia. I mimo faktu, że stresowałam się niesłychanie, byłam obwieszona niezliczonymi łańcuszkami a na głowie dźwigałam gigantyczny wieniec, to muszę przyznać, że czułam się wspaniale. Silna, dumna, niepokonana (…) Na tym pysznym zdjęciu z ekscytacją wcieliłam się w babilońską boginię Nintu - pramatkę wszystkich bogów, prawdopodobnie jedną z najstarszych czczonych przez ludzkość bogiń w historii świata (...)" - napisała Dorota Gardias na Instagramie.

Na dziennikarkę spadła jednak fala krytyki. Wielu komentujących zarzuciło jej, że ciągle używa filtrów i przerabia swoje zdjęcia. Nie spodobało im się również, że Dorota Gardias zdecydowała się na tak odważną sesję.

"Ze 'zdjęciem' nie ma to już nic wspólnego" - napisał ironicznie jeden z internautów.
"Piękna Kobieta. Widzę, że komentujący są bardzo złośliwi, nie doceniają i nie cenią piękna kobiety. Brawo Pani Doroto. Niech widzą, co to jest piękno kobiety" - wybrzmiał z kolei głos poparcia.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także