NewsyLudzie zabijają się, aby móc spróbować tego pączka. Nie uwierzysz, jakie dwa smaki w sobie łączy!

Ludzie zabijają się, aby móc spróbować tego pączka. Nie uwierzysz, jakie dwa smaki w sobie łączy!

Ludzie zabijają się, aby móc spróbować tego pączka. Nie uwierzysz, jakie dwa smaki w sobie łączy!
Ala Krauzowicz

18.05.2016 15:18, aktual.: 18.09.2023 13:10

Muszę przyznać, że wiele razy spotkałam ludzi o nieco dziwnych upodobaniach w kwestii łączenia różnych, zazwyczaj przeciwstawnych smaków. Podejrzewam, że ty także natknąłeś się już na coś takiego. Osobiście, widziałam już naprawdę wiele - kanapka z masłem orzechowym i ogórkiem czy też banany pomieszane z majonezem. Nie rozumiem jak komukolwiek może smakować coś takiego, no ale cóż, gusta są różne.

Już za chwilę zobaczysz pączka, który wygląda naprawdę smacznie, ale łączy w sobie dwa zupełnie różne smaki - słodki i słony. Nigdy nie widziałam pączka w takiej odsłonie, ale większość ludzi, która go próbowała, mówi, że jest przepyszny. W takim razie koniecznie trzeba go spróbować!

Oto pączek, który zyskał ostatnio sporą popularność.

Obraz

Jest niezwykły, ponieważ łączy w sobie dwa smaki: słodki i słony.

Obraz

Ten pączek jest oblany słodką i kremową polewą, która jest natomiast posypana sezamem, czosnkiem granulowanym, solą i pestkami dyni.

Obraz

Zdania na temat słodko-słonego pączka są bardzo podzielone. Niektórzy ludzie twierdzą, że słona posypka zwyczajnie nie pasuje do słodkiej polewy.

Obraz

Mimo wszystko, większość ludzi i tak próbuje go z ogromną chęcią, ponieważ jest zupełnie inny, niż znane nam dotychczas pączki. Kolejki w cukierni, która go sprzedaje, są bardzo długie!

Obraz
A jakie jest twoje zdanie? Spróbowałbyś go, czy raczej wolisz coś bardziej klasycznego?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także