NewsyPrzerażające znalezisko w jedzeniu z chińskiej restauracji. Od razu odbiera apetyt

Przerażające znalezisko w jedzeniu z chińskiej restauracji. Od razu odbiera apetyt

Przerażające znalezisko w jedzeniu z chińskiej restauracji - Pyszności; Foto: Edinburghlive.co.uk; Canva.com
Przerażające znalezisko w jedzeniu z chińskiej restauracji - Pyszności; Foto: Edinburghlive.co.uk; Canva.com
Agnieszka

26.07.2022 09:37, aktual.: 12.04.2023 09:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielu z nas lubi spożywać jedzenie w restauracji. Prawie każdemu nieraz zdarzyło się znaleźć włos w serwowanym posiłku. Niestety nie jest to apetyczny widok. Okazuje się, że w jedzeniu można znaleźć o wiele gorsze rzeczy. Doświadczył tego pan Przemek z Edynburga.

Przerażające znalezisko w jedzeniu z restauracji

Potrawa - Pyszności; Foto: Canva.com
Potrawa - Pyszności; Foto: Canva.com

Niedawno portal Edinburghlive opisał historię pana Przemka z Edynburga. Pewnego wieczoru mężczyzna postanowił wraz ze swoją partnerką skorzystać z usług jednej chińskiej restauracji. Nie chcieli opuszczać miejsca zamieszkania, więc zdecydowali się zamówić jedzenie z dostawą do domu. W związku z tym wybrali smażony ryż z warzywami oraz polędwicę wołową z czarnym pieprzem i sosem miodowym.

Na pierwszy rzut oka dania nie wyglądały podejrzanie. Niestety podczas konsumpcji zamówionej potrawy, mężczyzna zauważył, że próbuje przegryźć plaster!

Podczas posiłku z trudem przeżuwałem jeden kawałek, więc wyjąłem go z ust i zauważyłem, że to co próbowałem pogryźć, to w rzeczywistości zużyty plaster. - powiedział mężczyzna w rozmowie z Edinburghlive

Po tej sytuacji pan Przemek od razu pobiegł do toalety i zwymiotował. Mężczyzna był bardzo zniesmaczony tym doświadczeniem. Nic w tym dziwnego, zużyty plaster jest nośnikiem wielu drobnoustrojów. W związku z tym mężczyzna postanowił zapisać się również na wizytę kontrolną u lekarza.

Próba kontaktu z chińską restauracją

Restauracja - Pyszności; Foto: Canva.com
Restauracja - Pyszności; Foto: Canva.com

Mężczyzna przypuszcza, że plaster pochodzi od pracownika lokalu, który przygotowywał zamówioną potrawę. W związku z tym pan Przemek zrobił zdjęcie plastra znalezionego w jedzeniu i wysłał go do restauracji. Poza tym próbował wielokrotnie dodzwonić się do lokalu, jednak nikt nie odbierał.

Wysłałem zdjęcie jako dowód. Próbowałem skontaktować się z restauracją za pośrednictwem numeru telefonu podanego przez JustEat, ale nie otrzymałem odpowiedzi - mówi pan Przemek w rozmowie z Edinburghlive

Mimo wszystko, całą sprawę mężczyzna planuje zgłosić do Rady Miasta Edynburga. Pan Przemek podkreślił, że nigdy nie doświadczył wcześniej takiej sytuacji.

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować pieczonego kurczaka z ryżem i sosem pesto i krok po kroku. Twoja rodzina będzie zachwycona!

 
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także