NewsyEwa Kasprzyk ma 66 lat i wygląda jak bogini. Zdradziła, jakich produktów nie tyka

Ewa Kasprzyk ma 66 lat i wygląda jak bogini. Zdradziła, jakich produktów nie tyka

Ewa Kasprzyk zachwyca swoją figurą. (fot  screen z Instagrama Ewy Kasprzyk)
Ewa Kasprzyk zachwyca swoją figurą. (fot screen z Instagrama Ewy Kasprzyk)
Źródło zdjęć: © Facebook, Instagram
06.11.2023 17:38

Ewa Kasprzyk, niezaprzeczalna diwa rodzimego show-biznesu, w wieku 66 lat zachwyca figurą. Aktorka zdradziła jaką dietę i zabiegi stosuje, aby wyglądać tak zjawiskowo.

Ewa Kasprzyk to ikona polskiego kina i teatru. Aktorka znana jest z ról silnych i charakternych kobiet, a jej niekwestionowany talent aktorski zdobył serca widzów na całym świecie.

W ostatnich latach 66-letnia aktorka coraz większą uwagę poświęca swojej sylwetce. Jak się okazuje, gwiazda zdecydowała się na dietę pudełkową oraz zabiegi z wykorzystaniem maszyny "Zeus".

Zeus pomógł Ewie Kasprzyk zrzucić kilogramy

Ewa Kasprzyk i jej córka Małgorzata Bernatowicz poddały się zabiegom z wykorzystaniem maszyny "Zeus".

Zeus nas gromowładnie dotknął swoim piorunem. […] Zbiłyśmy trochę tkanki tłuszczowej, która nie wiadomo skąd się wzięła. Zrobiliśmy to, żeby dodać sobie dodatkowej pewności siebie, bo zbliża się lato. - powiedziała Kasprzyk w rozmowie z "Super Expressem".

"Zeus" to nowoczesne narzędzie wykorzystujące fale akustyczne, które przyspieszają metabolizm i pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej. Co istotne, efektów tej metody nie mierzy się w ilości utraconych kilogramów, ale w zmniejszeniu obwodu ciała, co wpływa na kształt sylwetki.

Dieta pudełkowa i zakaz słodyczy

Oprócz zabiegów medycyny estetycznej Kasprzyk stosuje również dietę pudełkową. Aktorka zdradziła, że jej menu jest oparte na produktach świeżych i nieprzetworzonych. Kasprzyk wyeliminowała z jadłospisu między innymi słodycze i niezdrowe fast foody.

Na spektaklach wyjazdowych wykańcza mnie catering, który zawsze jest przepyszny. Mam słabość do ciast, których nie wolno mi tykać, ponieważ Klimas mi zabronił w ogóle słodkiego. Niestety to jest tak silna pokusa, że zazwyczaj jej ulegam - wyznała aktorka.

Kasprzyk podkreśla, że zdecydowała się na dietę i zabiegi przede wszystkim ze względów zdrowotnych. Aktorka chce czuć się dobrze we własnym ciele i mieć więcej energii.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także