Powrót Burgera Drwala, miliony Polaków na niego czekają. W końcu padła konkretna data

Powrót Burgera Drwala już niebawem. Miliony Polaków czekają na kultową kanapkę z McDonald’s. Kiedy Drwal wróci do sprzedaży?

Burger Drwala to kanapka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat sezonowo gości w menu McDonald’s i przyciąga tłumy. Po kanapkę ustawiają się długie kolejki, a pracownicy w pocie czoła przygotowują hurtowe ilości. Kiedy Drwal wraca do McDonalds? Znamy datę premiery w 2022 roku!

Kultowa kanapka bije rekordy sprzedaży

Dla jednych sezon zimowy to odliczanie do świąt, wyjazd na narty i pierwszy śnieg. Inni z kolei odliczają do momentu, w którym w znanej sieci fast-foodów pojawić ma się kanapka Drwala. W ubiegłym roku przygotowano aż 5 wariantów: klasyczna, podwójna, na ostro, z kurczakiem i wersja z żurawiną. W zeszłym roku zabrakło kanapki wegetariańskiej, co wywołało spore poruszenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krystian Sawicki (@mrkryha)

Trzeba przyznać- zdecydowanie nie jest to potrawa dla osób na diecie! Klasyczny Drwam z wołowiną waży 315g i zawiera 925 kcal w tym 52% tłuszczu, 30% węglowodanów oraz 18% białka. A jeśli dorzucimy do tego dodatkowo napój i frytki, to wychodzimy grubo poza 1000 kcal.

Z czego składa się burger Drwala?

Klasyczny Drwal to połączenie serowo-bekonowej bułki z wołowiną i dodatkami. Sercem kanapki jest  kotlet serowy w połączeniu z bekonem, dedykowanym sosem, prażoną cebulką oraz sałatą.

Powrót burgera Drwala- Pyszności

Powrót burgera Drwala- Pyszności/ źródło: Instagram

Powrót Burgera Drwala

Jeśli zastanawiasz się, kiedy uwielbiana kanapka wróci do sprzedaży- znamy odpowiedź. Oficjalna data premiery jeszcze nie padła, ale część pracowników restauracji została już o niej poinformowana.
Jeden z pracowników podzielił się z nami informacją, że kultowy Drwal wraz z nowym, zimowym menu pojawi się w sprzedaży 23 listopada (środa).

Powrót burgera Drwala- Pyszności

Powrót burgera Drwala- Pyszności

Pracownicy i goście restauracji muszą nastawić się na długie kolejki. W ubiegłym roku sznur samochodów w dniu premiery osiągał nawet kilkaset metrów!
Jak informuje Glovo, Polacy najchętniej zamawiają Burgera Drwala wieczorem, pomiędzy 18:00 a 19:00. W 2021 roku największe zamówienie zawierające wyłącznie Burgery Drwala opiewało na aż 25 zestawów.

Zatęskniłeś za Drwalem? Zerknij na nasz kanał na YouTube!


Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×