NewsyKobieta zjadła obiad u znajomej. Kiedy zobaczyła, jak zmywa naczynia, zemdliło ją

Kobieta zjadła obiad u znajomej. Kiedy zobaczyła, jak zmywa naczynia, zemdliło ją

Zwykłe zmywanie naczyń wywołało prawdziwą dyskusję w sieci
Zwykłe zmywanie naczyń wywołało prawdziwą dyskusję w sieci
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | hedgehog94

25.12.2023 20:38, aktual.: 31.12.2023 04:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewna kobieta była na obiedzie u znajomej i wszystko było w porządku, dopóki nie zobaczyła, jak ta zmywa naczynia. Swoją historią podzieliła się w sieci i wywołała niemałą burzę w komentarzach.

Internet to wyjątkowe miejsce, w którym można sporo się nauczyć, odkryć zupełnie nowe rzeczy, jak i znaleźć ciekawą formę rozrywki. To również idealnie miejsce, aby podzielić się swoją historią i rozterkami. Tym bardziej że można zrobić to zupełnie anonimowo. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Poszła na kolację do znajomej, ale takiego finału się nie spodziewała

Buszując ostatnio w sieci, natrafiłam na historię, która wywołała we mnie sprzeczne emocje. Została ona opisana przez portal mirror.co.uk. Jak się okazało, na jednym z londyńskich forów poświęconych tematyce rodzicielskiej jakiś czas temu opublikowano zaskakujący post. Anonimowa użytkowniczka forum mumsnet.com opisała swoją wizytę u znajomej, gdzie zjadła obiad. 

Ze słów kobiety wynikało, że po posiłku jej znajoma zebrała brudne naczynia i włożyła je do wanienki z wodą. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że włożyła tam również miskę psa. Na koniec tą samą gąbką kuchenną umyła zarówno naczynia, jak i miskę swojego czworonoga. 

Kobieta była zaskoczona sposobem mycia naczyń przez znajomą
Kobieta była zaskoczona sposobem mycia naczyń przez znajomą© Adobe Stock | New Africa

Jak przyznała sama autorka posta, choć teraz się z tego śmieje, początkowo była zszokowana i zniesmaczona. Dlatego też zapytała innych użytkowników forum o zdanie w tej sprawie. 

Opinie są podzielone

Historia kobiety wywołała żywą dyskusję. Oczywiście nie zabrakło komentarzy internautów, którzy uważają, że tego typu sytuacja jak najbardziej nie powinna mieć miejsca, bo jest po prostu obrzydliwa. Z drugiej strony, pojawiły się też głosy, że w tego typu zachowaniu nie ma nic złego, że to coś wręcz zupełnie naturalnego. 

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także