NewsyDała mężowi z Indii spróbować soku z kiszonych ogórków. Rozpłaczesz się ze śmiechu, widząc reakcję

Dała mężowi z Indii spróbować soku z kiszonych ogórków. Rozpłaczesz się ze śmiechu, widząc reakcję

Meru z Indii próbuje soku z ogórków kiszonych
Meru z Indii próbuje soku z ogórków kiszonych
Źródło zdjęć: © TikTok, polsko_indyjska_rodzinka | polsko_indyjska_rodzinka
14.11.2023 11:50

Sok z kiszonych ogórków bez wątpienia wywołuje różne emocje. Jedni go uwielbiają i nie mogą bez niego żyć, inni odstawiają słoik po samym powąchaniu. Pewna TikTokerka postanowiła dać swojemu mężowi Indii sok z kiszonych ogórków. Mężczyzna spróbował, a jego reakcja była niebanalna i dosyć komiczna. Będziesz składać się na podłodze ze śmiechu!

Sylwia i Meru to polsko-indyjskie małżeństwo, które zdobyło dość dużą popularność na tiktoku. Prowadzą kanał "polsko_indyjska_rodzina". Dzielą się ze światem swoim codziennym życiem i próbują tradycyjnych potraw z danego kraju. Tym razem padło na sok z ogórków kiszonych. Jak Meru poradził sobie z tym wyzwaniem? Cóż łatwo nie było, ale dzielny mieszkaniec Indii stanął na wysokości zadania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wypił sok z ogórków kiszonych. Reakcja była nieziemska

Sylwia i Meru wybrali się na obiad do rodziny kobiety. Na stole nie zabrakło klasyków, czyli schabowego, surówki i oczywiście ogórków kiszonych. Z tymi ostatnimi wiąże się humorystyczna sytuacja. Teść nalał zięciowi sok z ogórków przy przyklaskiwaniu córki i okrzykach "tato, polewaj!". Meru nie był zbyt zachwycony, co od razu zdradziła jego kwaśna mina. Niezbyt podobał mu się pomysł picia "ogórki juice". Nigdy nie miał styczności z sokiem z ogórków kiszonych, więc nie był zbyt ufny. Postanowił jednak spróbować tego polskiego specyfiku. Wypił łyka i od razu pokazał kciuk w górę. Wydaje się, że z kolejnymi łykami sok z ogórków coraz bardziej przypadał mu do gustu. Jak było naprawdę? Oceńcie to sami.


Warto wspomnieć, że wcześniej testował śledzie w śmietanie, które również mu smakowały. Żartował też wtedy o tym, że "rybka lubi pływać". Meru chyba zasługuje na miano prawdziwego Polaka.

Spróbował soku z ogórków kiszonych
Spróbował soku z ogórków kiszonych© Adobe Stock

Komentujący byli rozbawieni zaistniałą sytuacją. Niektórzy rozwodzili się nad smakiem soku z ogórków kiszonych, inni byli pod wrażeniem. Jedna internautka napisała, że "jej mąż nie dałby rady".

"Przy teściu choć nie smakuje, to smakuje" - zażartowała kolejna komentująca.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także